Reklama
reklama

Nový obchod se suvenýry a občerstvením pro turisty otevřeli v Radnické ulici

Klidné a příjemné prostředí, bohatý výběr, vlídná obsluha – to vše čeká na návštěvníky v nové prodejně suvenýrů, kterou Turistické a informační centrum města Brna otevřelo hned vedle svého hlavního informačního centra. Váš komfort zde navíc doplní provozovna občerstvení v části útulného atriového dvorečku Staré radnice.

Při návštěvě tohoto obchůdku s upomínkovými předměty budete mít z čeho vybírat. Najdete tu spoustu praktických drobností se symboly Brna jako například šitíčka, deštníky, tašky, bločky, propisky, vizitkáře a mnoho dalších.

Pokud jste patriot, či vás město okouzlilo, můžete si zde zakoupit a hrdě nosit trička s brněnskými motivy. Jestliže vaše srdce tepe pro Brno, potěší vás kolekce  Brno ♥ of Europe. Dětem se budou líbit omalovánky, puzzle, bonbony, nebo pastelky.

V nabídce jsou však i luxusnější předměty – umělecky ztvárněné vázy, poháry, vitráže a předměty s motivy z děl Alfonse Muchy. Sada vín „Vína brněnského podzemí“ i jiné dárkové předměty budou jistě vhodné pro vaše obchodní jednání, semináře a další akce. Sportovní fandové se tu mohou vybavit předměty z fan shopu HC Kometa Brno a Automotodrom Brno.

Povzbuzení pro další objevování krás Brna nebo pochůzky městem nabízí provozovna občerstvení, která je v těsné blízkosti prodejny suvenýrů. Za přijatelné ceny tu dostanete vegetariánské i klasické bagety a chlebíčky, osvěžující saláty, chlazené i nechlazené nealkoholické nápoje, kávu a pro mlsné jazýčky také bohatý výběr cukrovinek a nanuků.

Do obchůdku můžete vejít z Radnické 6 nebo ze sousedícího nádvoří Staré radnice

Autor: 
redakce
Aktuálně
Šedesátikilovou nevybuchlou leteckou pumu likvidoval policejní pyrotechnik v sobotu dopoledne. Munice byla nalezena ve vojenském prostoru Březina. Letos se jedná již o několikátý případ výjezdu...
21.08.2018 - 15:27
Srpen 1968 Foto: Archiv DUMB
Půl století uplyne od chvil, kdy se z rozhlasu neslo: „Vojska Sovětského svazu, Polské lidové republiky, Německé demokratické republiky, Maďarské lidové republiky a Bulharské lidové republiky...
21.08.2018 - 07:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Už za čtrnáct dní se vrací děti do školních lavic. Na mnoha místech je budou vítat zrekonstruované prostory. Město Brno v letošním roce poskytlo do oprav škol a školek přes 200 milionů korun.
20.08.2018 - 19:55
K dramatickému případu v Husově ulici přivolala včera v noci strážníky kolemjdoucí.
20.08.2018 - 19:07
Zlatá tramvaj Foto: MMB
První tramvaj se Brnem projela 17. srpna 1869. Ke 150. výročí, které připadá na příští rok, připravuje Dopravní podnik města Brna řadu akcí. Brňané si teď mohou adoptovat sedačku v tramvaji a tím...
20.08.2018 - 06:30
Chládek vyhledávají kvůli vysokým teplotám nejen lidé, ale také zvířata. Ta dokážou být nezvykle urputná, jak se ve středu odpoledne přesvědčili strážníci vyslaní do bytu v Králově Poli.
18.08.2018 - 07:26
Komentáře