Reklama
reklama

Nový obchod se suvenýry a občerstvením pro turisty otevřeli v Radnické ulici

Klidné a příjemné prostředí, bohatý výběr, vlídná obsluha – to vše čeká na návštěvníky v nové prodejně suvenýrů, kterou Turistické a informační centrum města Brna otevřelo hned vedle svého hlavního informačního centra. Váš komfort zde navíc doplní provozovna občerstvení v části útulného atriového dvorečku Staré radnice.

Při návštěvě tohoto obchůdku s upomínkovými předměty budete mít z čeho vybírat. Najdete tu spoustu praktických drobností se symboly Brna jako například šitíčka, deštníky, tašky, bločky, propisky, vizitkáře a mnoho dalších.

Pokud jste patriot, či vás město okouzlilo, můžete si zde zakoupit a hrdě nosit trička s brněnskými motivy. Jestliže vaše srdce tepe pro Brno, potěší vás kolekce  Brno ♥ of Europe. Dětem se budou líbit omalovánky, puzzle, bonbony, nebo pastelky.

V nabídce jsou však i luxusnější předměty – umělecky ztvárněné vázy, poháry, vitráže a předměty s motivy z děl Alfonse Muchy. Sada vín „Vína brněnského podzemí“ i jiné dárkové předměty budou jistě vhodné pro vaše obchodní jednání, semináře a další akce. Sportovní fandové se tu mohou vybavit předměty z fan shopu HC Kometa Brno a Automotodrom Brno.

Povzbuzení pro další objevování krás Brna nebo pochůzky městem nabízí provozovna občerstvení, která je v těsné blízkosti prodejny suvenýrů. Za přijatelné ceny tu dostanete vegetariánské i klasické bagety a chlebíčky, osvěžující saláty, chlazené i nechlazené nealkoholické nápoje, kávu a pro mlsné jazýčky také bohatý výběr cukrovinek a nanuků.

Do obchůdku můžete vejít z Radnické 6 nebo ze sousedícího nádvoří Staré radnice

Autor: 
redakce
Aktuálně
Chystáte se jet lyžovat do zahraničí? Oblíbené jsou evropské destinace jako Itálie, Rakousko nebo Francie. Je ale na takovou cestu připravené i vaše auto? Víte, jaká pravidla v těchto zemích platí?
25.02.2018 - 10:14
Odpočinková zóna s kavárnou a dětským hřištěm, více místa pro sezónní trhy i lepší možnosti parkování či rekonstrukce inženýrských sítí. Hned tři brněnská náměstí čekají v brzké budoucnosti...
25.02.2018 - 08:39
Na jedné straně rozvoj města ve sportovní či dopravní rovině, na straně druhé obyvatelé či historické klenoty města. Situace týkající se směňování městských nemovitostí budí aktuálně v jihomoravské...
24.02.2018 - 09:07
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Radnice Brno-střed vypsala výzvu pro provozovatele kaváren, barů, restaurací a dalších podniků poskytujících občerstvení v městské části Brno-střed, aby umožnili využívat své toalety i kolemjdoucím...
23.02.2018 - 12:51
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Rekonstrukce silnic, uzavírky, opravy, výluky nebo i Velká cena. To vše zkomplikuje v následujících měsících brněnskou dopravu. Jak se s těmito problémy vypořádat co nejlépe řešil kraj spolu se...
23.02.2018 - 07:04
Plameny chatu zničily Foto: HZS JMK
V noci ze středy na čtvrtek hořela dřevěná chata v Brně-Bosonohách. Uvnitř našli hasiči ohořelé lidské torzo.
22.02.2018 - 12:28
Komentáře