Reklama
reklama

Nový obchod se suvenýry a občerstvením pro turisty otevřeli v Radnické ulici

Klidné a příjemné prostředí, bohatý výběr, vlídná obsluha – to vše čeká na návštěvníky v nové prodejně suvenýrů, kterou Turistické a informační centrum města Brna otevřelo hned vedle svého hlavního informačního centra. Váš komfort zde navíc doplní provozovna občerstvení v části útulného atriového dvorečku Staré radnice.

Při návštěvě tohoto obchůdku s upomínkovými předměty budete mít z čeho vybírat. Najdete tu spoustu praktických drobností se symboly Brna jako například šitíčka, deštníky, tašky, bločky, propisky, vizitkáře a mnoho dalších.

Pokud jste patriot, či vás město okouzlilo, můžete si zde zakoupit a hrdě nosit trička s brněnskými motivy. Jestliže vaše srdce tepe pro Brno, potěší vás kolekce  Brno ♥ of Europe. Dětem se budou líbit omalovánky, puzzle, bonbony, nebo pastelky.

V nabídce jsou však i luxusnější předměty – umělecky ztvárněné vázy, poháry, vitráže a předměty s motivy z děl Alfonse Muchy. Sada vín „Vína brněnského podzemí“ i jiné dárkové předměty budou jistě vhodné pro vaše obchodní jednání, semináře a další akce. Sportovní fandové se tu mohou vybavit předměty z fan shopu HC Kometa Brno a Automotodrom Brno.

Povzbuzení pro další objevování krás Brna nebo pochůzky městem nabízí provozovna občerstvení, která je v těsné blízkosti prodejny suvenýrů. Za přijatelné ceny tu dostanete vegetariánské i klasické bagety a chlebíčky, osvěžující saláty, chlazené i nechlazené nealkoholické nápoje, kávu a pro mlsné jazýčky také bohatý výběr cukrovinek a nanuků.

Do obchůdku můžete vejít z Radnické 6 nebo ze sousedícího nádvoří Staré radnice

Autor: 
redakce
Aktuálně
Prostor Flédy se v neděli 1. října opět zaplní oblíbeným bleším trhem. Celkem tu nabídne téměř 50 lokálních prodejců vlastnoruční výrobky, věci z druhé ruky, knihy, originální retro věci a rozšíří se...
21.09.2017 - 13:38
Milovníci tradičních i netradičních burgerových specialit a dobré společnosti zbystřete. Již od pátku do neděle můžete potěšit své chuťové pohárky, stačí jenom zavítat na prostranství před obchodní...
21.09.2017 - 07:00
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Komentáře