Reklama
reklama

Na brněnské výstaviště zamířily stavební veletrhy, ty potrvají od středy do soboty

Novinky ze stavebnictví, nábytkářství nebo ochrany životního prostředí, to vše nabízí stavební veletrhy, které ode dneška začínají na výstavišti. Šest veletrhů zároveň ovládne brněnské pavilony do soboty 26. dubna. Návštěvníci se mohou také poradit ohledně instalatérů nebo malířů.

V pavilonu P a na okolních volných plochách se během čtyř dnů bude prezentovat sedm set šest firem z dvaceti zemí. Již podruhé se na veletrhu představí například projekt zahrada a hobby. Zatímco loni byl na osmi stech metrech čtverečních, letos bude na dvojnásobné ploše. Nejde o klasickou výstavu, ale lidé uvidí několik různých řešení zahrad. 

Veletrh nábytku a interiérového designu Mobitex ukáže během doprovodného programu výrobu a opravy čalouněných kousků, v pátek nabídne odborné přednášky na téma design v pavilonu F. Soutěžit bude mezi sebou také šedesátka učňů ze třiadvaceti škol. Ti zabojují o titul mistra republiky. V praktických dovednostech a znalostech tak budou soupeřit budoucí klempíři, tesaři, pokrývači i kominíci.

Zajímavostí bude i ochutnávka netradičních specialit jako švábů v těstíčku nebo cvrčků na másle za účasti kuchaře Petra Ocknechta. Vstupné stojí 160 korun a otevřeno je vždy od desíti do šesti, v sobotu pouze do pěti hodin odpoledne.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře