Reklama
reklama

Muž přecházel mimo přechod, srazila ho tramvaj. Má zranění na hlavě

V ulici Dornych v Brně mezi obchodníci domy Tesco a Vaňkovka srazila včera odpoledne tramvaj asi padesátiletého muže. Ten přecházel frekventovanou silnici mimo přechod. První pomoc mu poskytli brněnští strážníci, s poraněním hlavy skončil muž v nemocnici.

„Muž se před srážkou pohyboval mimo přechod, byl poraněný na hlavě a zůstal ležet vedle kolejí. Strážníci mu proto ihned začali poskytovat první pomoc a přivolali záchrannou službu i státní policisty. Podařilo se nám na místě zdržet i přímého svědka nehody,“ uvedl mluvčí strážníků Jakub Ghanem.

Sanitka pacienta převezla na urgentní příjem do nemocnice u Svaté Anny. Byl při vědomí.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Dva náctiletí mladíci se rozhodli kvůli penězům napadnout dva muže na ulici Bašty. Jednoho z nich udeřili pěstí, až kvůli ráně upadl na zem. Následně mu surově dupli na hlavu. Nyní jim hrozí až...
17.09.2018 - 13:54
Janáčkovo kulturní centrum Foto: MMB, Konior Studio
Patrně nejlepší koncertní sál ve střední Evropě. Tak se mluví o Janáčkově kulturním centru s kapacitou třináct set lidí a dvě stě místnostmi.Projekční tým v pátek představil návrh centra, které by...
17.09.2018 - 07:00
Komentáře