Reklama
reklama

Muž chtěl spáchat sebevraždu, lehl si na koleje a čekal na tramvaj

V centru města chtěl ve čtvrtek po jedenácté večer skončit svůj život třiadvacetiletý mladík. Ten si lehl na Moravském náměstí na koleje. Řidič tramvaj naštěstí zavčas zastavil.

Ten se blížil Rooseveltovou ulicí, když si náhle všiml obrysu na kolejích, raději zabrzdil. Záhy zjistil, že na trati ležel mladý muž. „Hlídka zjistila, že byl dotyčný odhodlaný ukončit svůj život. Strážníci naslouchali jeho problémům, uklidnili ho a po chvíli se muž nechal odvést mimo koleje,“ upřesnil mluvčí Městské policie Brno Jakub Ghanem.

Muž pokračoval do psychiatrické nemocnice na vyšetření.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Větší část lavičky na trolejbusové zastávce zabrala dívka, které si strážníci všimli ve čtvrtek večer v Černých Polích.
17.02.2018 - 07:48
Dálnice D1 Foto: Centrum news
U kulatého stolu se dnes sešel ministr dopravy Dan Ťok s představiteli Jihomoravského kraje v čele s hejtmanem Bohumilem Šimkem. Zúčastnil se i brněnský primátor Petr Vokřál. Hlavním tématem byla...
16.02.2018 - 14:25
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Zákazníkovi cykloprodejny v centru města ukradl zloděj kolo, které nechal stát nezamčené. Přivolaní strážníci ohlásili případ svým kolegům a za čtvrt hodiny se zloděj i s kolem našel.
16.02.2018 - 07:54
K dopravní nehodě ve východní části města vyjížděli dnes kolem půl jedné ráno brněnští strážníci.
15.02.2018 - 18:46
Stany záchranářů Foto: ZZS JMK
Olympijský park na výstavišti plný různých sportů s sebou přináší i drobná zranění. Hned první týden stihli záchranáři ošetřit téměř dvacítku pacientů.
15.02.2018 - 11:45
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Pes, který utekl majitelce do psího výběhu, pomohl policii s odhalením osoby v pátrání. Majitelka zatoulaného psa jej našla u strážníků, kteří si ověřili totožnost ženy. Ukázalo se, že právě...
15.02.2018 - 07:48
Komentáře