Reklama
reklama

Mikuláš letos naděluje v brněnské Alfa pasáži

Děti, ale i dospělí, se mohou letos těšit na mikulášskou nadílku v brněnské Alfa pasáži, kde bude „pravý“ Mikuláš spolu s andělem a čertem sčítat hříchy a dobré skutky. Mikulášská rota přinese vedle nadílky také vánoční náladu, která bude v Alfě pokračovat i o druhém adventním víkendu vánočním jarmarkem, vernisáží obrázků autistických dětí „Nejskromnější umění“ a dalším zajímavým programem.

Pokud máte zájem, aby Vašim blízkým – dětem, ale klidně i dospělým – předal nadílku „opravdový“ Mikuláš, anděl a čert pod krásným vánočním stromem přímo v centru Brna, informujte se v Alfa pasáži. Balíček s mikulášskou nadílkou pak stačí nejpozději den předem donést do Alfy. Nezapomeňte přidat seznam hříchů a dobrých skutků – aby měl Mikuláš drobnou nápovědu :-) a dorazit ve čtvrtek 5. prosince do Alfa pasáže v čase mezi 15.30 a 20.00 hodin (dle rezervace při předání balíčku).

Mikulášem však vánoční atmosféra v Alfě nekončí. Budete-li mít chuť, přijďte na vánoční jarmark, který bude zahájen v sobotu 7. prosince v 15.00 hodin. Spolupořadatelem jarmarku je HaDivadlo.

Přímo v prostorech Alfa pasáže proběhne v sobotu také vernisáž obrazů „Nejskromnější umění“ – prodejní výstava obrazů, jejichž autory jsou děti s autismem. Pro děti je připraven doprovodný program – vánoční pohádka „Nesem vám noviny“, scénický tanec „Variace Anděla“, malování na obličej či modelování balonků. Dospělí pak mohou večer do HaDivadla na představení „Bohnice aneb Člověče, nezlob se“.

Do Alfy Vás spolu s HaDivadlem a Café Švanda zvou také na Štědrý večer, kdy se pasáží již posedmé rozezní Česká mše vánoční od Jakuba Jana Ryby. Tóny mše budou znít v Alfě v pondělí 23. prosince od 19.00 hodin v rámci veřejné generálky a v úterý 24. prosince, na Štědrý den, od 22.00 hodin.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news
Devadesátiletou seniorku oblečenou pouze do pyžama zahlídla kolemjdoucí žena v Černých Polích. Chtěla jí pomoct, ale zmatená důchodkyně nedokázala říct, co potřebuje.
20.02.2018 - 07:04
Novinky a trendy ze světa potravinářství přinese od 27. února do 2. března na brněnské výstaviště Mezinárodní potravinářský veletrh SALIMA. Tradičně jej doplní i další veletrhy z příbuzných oborů -...
19.02.2018 - 18:08
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Bary, restaurace i diskotéky. Takové brněnské podniky měli v hledáčku policisté v noci z pátku na sobotu. Kontrolovali, zda tam neodchází k prodeji alkoholu mladistvým. To, co odhalili v jednom...
19.02.2018 - 13:34
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Marnými sliby se chtěl trestu vyhnout muž, který se v sobotu brzy ráno pokoušel vloupat do sklepa v Židenicích. Upozornil na sebe kvůli dřevěné tyči s kterou popocházel a tím na sebe upoutal...
19.02.2018 - 07:45
Prvním mládětem roku 2018 je v brněnské zoo samice zebry Grévyho. Chovatelé jí vybrali jméno Mia.
18.02.2018 - 11:03
Svérázným způsobem se v Újezdu u Brna dostával do psychické kondice před několika dny čtyřiadvacetiletý mladík.
18.02.2018 - 08:24
Komentáře