Reklama
reklama

Mikuláš letos naděluje v brněnské Alfa pasáži

Děti, ale i dospělí, se mohou letos těšit na mikulášskou nadílku v brněnské Alfa pasáži, kde bude „pravý“ Mikuláš spolu s andělem a čertem sčítat hříchy a dobré skutky. Mikulášská rota přinese vedle nadílky také vánoční náladu, která bude v Alfě pokračovat i o druhém adventním víkendu vánočním jarmarkem, vernisáží obrázků autistických dětí „Nejskromnější umění“ a dalším zajímavým programem.

Pokud máte zájem, aby Vašim blízkým – dětem, ale klidně i dospělým – předal nadílku „opravdový“ Mikuláš, anděl a čert pod krásným vánočním stromem přímo v centru Brna, informujte se v Alfa pasáži. Balíček s mikulášskou nadílkou pak stačí nejpozději den předem donést do Alfy. Nezapomeňte přidat seznam hříchů a dobrých skutků – aby měl Mikuláš drobnou nápovědu :-) a dorazit ve čtvrtek 5. prosince do Alfa pasáže v čase mezi 15.30 a 20.00 hodin (dle rezervace při předání balíčku).

Mikulášem však vánoční atmosféra v Alfě nekončí. Budete-li mít chuť, přijďte na vánoční jarmark, který bude zahájen v sobotu 7. prosince v 15.00 hodin. Spolupořadatelem jarmarku je HaDivadlo.

Přímo v prostorech Alfa pasáže proběhne v sobotu také vernisáž obrazů „Nejskromnější umění“ – prodejní výstava obrazů, jejichž autory jsou děti s autismem. Pro děti je připraven doprovodný program – vánoční pohádka „Nesem vám noviny“, scénický tanec „Variace Anděla“, malování na obličej či modelování balonků. Dospělí pak mohou večer do HaDivadla na představení „Bohnice aneb Člověče, nezlob se“.

Do Alfy Vás spolu s HaDivadlem a Café Švanda zvou také na Štědrý večer, kdy se pasáží již posedmé rozezní Česká mše vánoční od Jakuba Jana Ryby. Tóny mše budou znít v Alfě v pondělí 23. prosince od 19.00 hodin v rámci veřejné generálky a v úterý 24. prosince, na Štědrý den, od 22.00 hodin.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/Tomáš Varga
Větší slevy pro studenty a seniory při cestování vlakem a autobusem a pro všechny bez rozdílu věku možnost pořídit si měsíční „navazující šalinkartu“. Při efektivním užívání bude pro cestující téměř...
15.08.2018 - 09:00
Smrtelná dopravní nehoda se udála dnes ve Vranovicích. Šestaosmdesátiletý řidič osobního auta tam před polednem nedal na křižovatce přednost a srazil se s projíždějící dodávkou. Šofér osobního...
14.08.2018 - 16:09
Festival Foto: MMB
Lotyšská akordeonistka Ksenija Sidorova v doprovodu Filharmonie Brno zahájí v úterý 14. srpna na hradním nádvoří Mezinárodní hudební festival Špilberk. Do 24. srpna uslyší publikum pod širým nebem...
14.08.2018 - 06:30
Osmdesát dopravních nehod. Takové číslo evidují policisté v Jihomoravském kraji za první měsíc prázdnin v souvislosti s cyklisty. To je oproti loňskému červenci o 32 více.
13.08.2018 - 19:51
Přístaviště Bystrc až hrad Veveří. Tak vypadá trasa lodí na Brněnské přehradě, které od dnešního dne fungují v omezeném provozu. Důvodem je nízká hladina vody.
13.08.2018 - 18:08
Hrob Leoše Janáčka Foto: MMB
Dvanáctého srpna roku 1928 zemřel Leoš Janáček. Devadesátileté výročí jeho smrti si včera lidé připomněli na brněnském Ústředním hřbitově, kde je skladatel na čestném místě pohřbený.
13.08.2018 - 06:00
Komentáře