Reklama
reklama

Mikuláš letos naděluje v brněnské Alfa pasáži

Děti, ale i dospělí, se mohou letos těšit na mikulášskou nadílku v brněnské Alfa pasáži, kde bude „pravý“ Mikuláš spolu s andělem a čertem sčítat hříchy a dobré skutky. Mikulášská rota přinese vedle nadílky také vánoční náladu, která bude v Alfě pokračovat i o druhém adventním víkendu vánočním jarmarkem, vernisáží obrázků autistických dětí „Nejskromnější umění“ a dalším zajímavým programem.

Pokud máte zájem, aby Vašim blízkým – dětem, ale klidně i dospělým – předal nadílku „opravdový“ Mikuláš, anděl a čert pod krásným vánočním stromem přímo v centru Brna, informujte se v Alfa pasáži. Balíček s mikulášskou nadílkou pak stačí nejpozději den předem donést do Alfy. Nezapomeňte přidat seznam hříchů a dobrých skutků – aby měl Mikuláš drobnou nápovědu :-) a dorazit ve čtvrtek 5. prosince do Alfa pasáže v čase mezi 15.30 a 20.00 hodin (dle rezervace při předání balíčku).

Mikulášem však vánoční atmosféra v Alfě nekončí. Budete-li mít chuť, přijďte na vánoční jarmark, který bude zahájen v sobotu 7. prosince v 15.00 hodin. Spolupořadatelem jarmarku je HaDivadlo.

Přímo v prostorech Alfa pasáže proběhne v sobotu také vernisáž obrazů „Nejskromnější umění“ – prodejní výstava obrazů, jejichž autory jsou děti s autismem. Pro děti je připraven doprovodný program – vánoční pohádka „Nesem vám noviny“, scénický tanec „Variace Anděla“, malování na obličej či modelování balonků. Dospělí pak mohou večer do HaDivadla na představení „Bohnice aneb Člověče, nezlob se“.

Do Alfy Vás spolu s HaDivadlem a Café Švanda zvou také na Štědrý večer, kdy se pasáží již posedmé rozezní Česká mše vánoční od Jakuba Jana Ryby. Tóny mše budou znít v Alfě v pondělí 23. prosince od 19.00 hodin v rámci veřejné generálky a v úterý 24. prosince, na Štědrý den, od 22.00 hodin.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Kožní problémy, tělesné bolesti a řadu dalších zdravotních neduhů, které sužují mnoho lidí, lze u nás řešit zákonnými produkty z konopí. Od prosince roku 2016 mohou obyvatelé moravské metropole Brno...
18.09.2017 - 20:03
Pokoje zalité sluncem a doširoka otevřené okenice, se kterými si pohrává lehký vánek se slanou příchutí. A šplouchání moře. Idylická představa bydlení, která ožívá především nyní, v čase...
18.09.2017 - 18:18
Řidiči si v centru Brna musí připravit pevné nervy. K mnoha uzavírkám se dnes přidala další. Jejich trpělivost prověří zákaz vjezdu do Křenové ulice.
18.09.2017 - 12:41
Komentáře