Reklama
reklama

Marcelka odložená na začátku června do babyboxu už má nové rodiče

Pro Marcelku odloženou vzápětí po porodu 10. června do brněnského babyboxu si včera přišli noví rodiče! Jihomoravský krajský úřad a opatrovnický soudce nelenili a holčička má díky rychlému postupu rodinu.

Marcelka byla odložena v zakrváceném ručníku do babyboxu v Nemocnici Milosrdných bratří v pondělí 10. června v 19:43. "Byl jsem zrovna v Brně, a tak jsem měl příležitost si ji jako první pochovat. Primářka neonatologie Ludmila Brázdová mi s novými rodiči domluvila doživotní dědkovství Marcelky," říká zakladatel babyboxů Ludník Hess.

 

Bývalý ředitel nemocnice Daniel Rychnovský zase Marcelce slíbil, že jí na svém novém pracovišti – soukromé chirurgické ambulanci, kterou si zřídil v Nemocnici Boskovice, bude kdykoli přednostně ošetřovat odřená kolínka.

 

Holčička i její noví rodiče, kteří měli zažádáno o adopci, musí zůstat v anonymitě.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Valašská kapela Mňága a Žďorp loni oslavila 30 let na české hudební scéně. Osobitý hudební styl a texty založené na poezii všedního dne baví posluchače několika generací. A budou bavit i brněnskou...
19.03.2018 - 19:00
Máte rádi přírodu? Adoptujte si kousek. I tak by se dal popsat brněnský adopční program pro veřejnou zeleň. Kdokoli, kdo by měl zájem, může pečovat o kousek veřejné zeleně ve svém okolí. Adoptovat si...
19.03.2018 - 16:38
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Již 9. ročník Velikonočních slavnost se uskuteční na náměstí Svobody. Od pátku až do 1. dubna na zájemce čeká zpěv, tanec, hudba a 40 stánků s nejrůznějším sortimentem.
19.03.2018 - 11:22
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Kvůli politické situaci se strážníci v sobotu zabývali potyčkou v baru ve Starém Lískovci. Trojice se nepohodla s mladíkem kvůli uprchlické krizi.
19.03.2018 - 07:40
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Komentáře