Reklama
reklama

Manažeři a ředitelé se na vysoké škole B.I.B.S. sešli v lavicích

Jak vypadá den a výuka, která vede k získání titulu MBA, si v lavicích Brno International Business School vyzkoušeli manažeři a ředitelé velkých i malých firem. V rámci Dne reálné výuky měli zdarma možnost seznámit se s obsahovými a organizačními náležitostmi studia, zažít reálnou výuku jako student prestižního britského studia, seznámit se s lektory a ostatními studenty prvního ročníku a nahlédnout do studijních materiálů.

Zájemci o studium MBA musí splnit jen dvě podmínky pro studium. Mít vysokoškolské vzdělání a 3 roky pracovat ve vedoucí funkci, nebo bez absolvování vysoké školy být ve vedení firmy, podniku 10 let. B.I.B.S., a.s  nabízí unikátní model vysoké školy, která je s to připravit či zdokonalit manažery prostřednictvím studijních programů vyučovaných podle přísných britských standardů a přitom plně adaptovaných do českého prostředí.

„Titul MBA je v současné době kvalifikačním standardem špičkových manažerů. Studium klade velký důraz na propojení teorie s praxí, součástí studia je také řešení konkrétních problémů z prostředí firmy manažera. Absolventi získají ucelený strategický pohled na řízení společnosti. Studium MBA významně zvyšuje hodnotu na trhu práce. Významné společnosti se již dnes cíleně zaměřují na nábor MBA manažerů,“ připomněl jeden z lektorů Miloš Drdla.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Komentáře