Reklama
reklama

Manažeři a ředitelé se na vysoké škole B.I.B.S. sešli v lavicích

Jak vypadá den a výuka, která vede k získání titulu MBA, si v lavicích Brno International Business School vyzkoušeli manažeři a ředitelé velkých i malých firem. V rámci Dne reálné výuky měli zdarma možnost seznámit se s obsahovými a organizačními náležitostmi studia, zažít reálnou výuku jako student prestižního britského studia, seznámit se s lektory a ostatními studenty prvního ročníku a nahlédnout do studijních materiálů.

Zájemci o studium MBA musí splnit jen dvě podmínky pro studium. Mít vysokoškolské vzdělání a 3 roky pracovat ve vedoucí funkci, nebo bez absolvování vysoké školy být ve vedení firmy, podniku 10 let. B.I.B.S., a.s  nabízí unikátní model vysoké školy, která je s to připravit či zdokonalit manažery prostřednictvím studijních programů vyučovaných podle přísných britských standardů a přitom plně adaptovaných do českého prostředí.

„Titul MBA je v současné době kvalifikačním standardem špičkových manažerů. Studium klade velký důraz na propojení teorie s praxí, součástí studia je také řešení konkrétních problémů z prostředí firmy manažera. Absolventi získají ucelený strategický pohled na řízení společnosti. Studium MBA významně zvyšuje hodnotu na trhu práce. Významné společnosti se již dnes cíleně zaměřují na nábor MBA manažerů,“ připomněl jeden z lektorů Miloš Drdla.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news / Tomáš Varga
V Jihomoravském kraji prudce vzrostl počet lidí s tuberkulózou. Zatímco v roce 2016 bylo v kraji 47 nemocných, loni jejich počet vzrostl na 66.
21.03.2018 - 19:53
Energetici z jaderné elektrárny Dukovany úspěšně dokončili výměnu paliva v druhém výrobním bloku. Výměna skončila včera ve 14 hodin, odstávka však pokračuje. Stejně tak další servisní práce.
21.03.2018 - 18:00
První velký knižní čtvrtek letošního roku nabídne nadšencům do literatury patnáct knižních novinek různorodých žánrů od domácích i zahraničních autorů. Nebude chybět ani doprovodný program v podobě...
21.03.2018 - 15:55
Vizualizace nového pavilonu Foto: MMB
Zpracováním investičního záměru na vybudování nového pavilonu v areálu Úrazové nemocnice odsouhlasili včera brněnští radní. Mohlo by se začít stavět v roce 2020.
21.03.2018 - 10:51
Sportovec kraje Adam Ondra
Lezec Adam Ondra se stal nejlepším sportovcem Jihomoravského kraje za minulý rok. Obhájil tak své loňské vítězství v této anketě. Vyhlášení se konalo v úterý 20. března 2018 v Brně.
21.03.2018 - 08:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Nízkopodlažní vozy s klimatizací a s možností jezdit bez trolejového vedení. Dodávka nových parciálních trolejbusů přijíždí v těchto dnech do Brna. Jedná se o první vozy tohoto druhu, kterými...
20.03.2018 - 14:57
Komentáře