Reklama
reklama

Královopolské tunely jsou uzavřeny. Do pátku částečně, od pátku úplně

Důležitá část brněnského velkého městského okruhu - Královopolské tunely se dnes na několik dní uzavřely. Od středečního rána vždy jen jeden tubus, od pátečního večera až do neděle úplně. Objížďka povede o víkendu po Hradecké ulici.

Brněnské komunikace v tunelech naplánovaly pravidelné čištění ostění a údržbu. Od středy do pátku ještě auta budou jezdit vždy jedním tubusem. Ve středu a ve čtvrtek bude firma umývat tubus A, tedy tunel směr do Žabovřesk, tubus B do Králova Pole se uzavře od čtvrteční šesté hodiny do pátku do pěti ráno.

Po úplném uzavření v pátek, kdy pracovníci začnou čistit technologie, se neočekávají žádné dopravní komplikace. „Úplná uzavírka začne v pátek ve 21 hodin a skončí v tutéž dobu v neděli. Musíme vyčistit technologie, které slouží bezpečnosti provozu v tunelu," uvedla mluvčí Brněnských komunikací Vladimíra Navrátilová. Protože je ale o víkendu slabší provoz, nechystají se žádné zvláštní opatření v dopravě.

Brněnské komunikace udržují a sledují Královopolský tunel stejně jako ostatní brněnské tunely. Na konec října je na noční hodiny naplánovaná uzavírka tunelu pod křižovatkou Hlinky, od 20. do 25. října se postupně v nočních hodinách uzavřou tubusy Husovického tunelu a od 3. do 8. listopadu Pisárecký tunel. Čištění ostění a údržba technologií se totiž provádí dvakrát ročně, na jaře a na podzim.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Prostor Flédy se v neděli 1. října opět zaplní oblíbeným bleším trhem. Celkem tu nabídne téměř 50 lokálních prodejců vlastnoruční výrobky, věci z druhé ruky, knihy, originální retro věci a rozšíří se...
21.09.2017 - 13:38
Milovníci tradičních i netradičních burgerových specialit a dobré společnosti zbystřete. Již od pátku do neděle můžete potěšit své chuťové pohárky, stačí jenom zavítat na prostranství před obchodní...
21.09.2017 - 07:00
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Komentáře