Reklama
reklama

Krach brněnské cestovní kanceláře. Monmare Travel má ještě klienty v Bulharsku

Jen od února působila na trhu brněnská cestovní kancelář Monmare Travel. Nyní ohlásila, že končí. V zahraničí ale stále má 86 klientů, z toho 21 v Turecku a 65 v Bulharsku. Všichni by měli dovolenou řádně dokončit.

„Je nám to velice líto, ale z důvodů nízkého prodeje a nízkých cen na trhu leteckých zájezdů již nejsme schopni dále realizovat námi nabízené zájezdy. Proto jsme se rozhodli ukončit činnost a dne 8. 7. 2014 vyhlásit úpadek společnosti. Naše cestovní kancelář byla řádně pojištěna u Generali Pojišťovny. O ukončení činnosti budou klienti, kteří dosud nevycestovali, řádně informováni.
Stávající klienti v destinacích mají své pobyty zaplaceny a řádně je dokončí. O dalších krocích budou klienti informováni prostřednictvím e-mailu a webových stránek,“ takové oznámení cestovní kancelář vyvěsila na svých stránkách.

Lidé, kteří už v zahraničí jsou by měli mít zaplacené všechny služby, jejich dovolená by neměla být narušená. „O zbytek se samozřejmě bude starat pojišťovna, která je pojistitelem té cestovní kanceláře,“ potvrdil mluvčí asociace cestovních kanceláří Jan Papež.

Další klienti cestovní kanceláře už ale do zahraničí neodjedou. Pokud mají dovolenou zaplacenou, peníze by jim měla vrátit pojišťovna. Na vymáhání náhrady mají půl roku. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Znojemští policisté dopadli muže, který ukradl horské kolo. Při vyšetřování navíc vyšlo najevo, že s podobnou krádeží má muž již předchozí zkušenosti.
24.08.2017 - 08:05
V průběhu letošního léta to byla v Brně jedna dopravní uzavírka za druhou, a vypadá to, že konce dopravních omezení se jen tak nedočkáme. Město má v plánu opravy ulic Gorkého a Arne Nováka, které...
23.08.2017 - 11:45
Milovníci kempování a táborníci mohou slavit. Hejtman Jihomoravského kraje Bohumil Šimek v úterý zrušil zákaz rozdělávání ohňů. Nic tedy táborníkům nebrání v tom, opéci si poslední prázdninový...
23.08.2017 - 06:58
Již zítra zaparkuje na Zelném trhu speciální autobus s kavárnou, který nabídne návštěvníkům nevšední prožitek naprosté tmy. Hosté si tak mohou na chvíli zakusit, co to znamená být slepý.
22.08.2017 - 12:00
Řidič sportovního auta značky Dodge ujížděl policistům rychlostí o polovinu přesahující předpisy. Jejich honička skončila na polní cestě, kde se sportovní vůz zaseknul. Nyní čeká řidiče správní...
22.08.2017 - 07:37
Boj proti stánkařům v podchodu brněnského hlavního nádraží neustává. Město začíná rozesílat výpovědi nájemních smluv.
21.08.2017 - 16:03
Komentáře