Reklama
reklama

Krach brněnské cestovní kanceláře. Monmare Travel má ještě klienty v Bulharsku

Jen od února působila na trhu brněnská cestovní kancelář Monmare Travel. Nyní ohlásila, že končí. V zahraničí ale stále má 86 klientů, z toho 21 v Turecku a 65 v Bulharsku. Všichni by měli dovolenou řádně dokončit.

„Je nám to velice líto, ale z důvodů nízkého prodeje a nízkých cen na trhu leteckých zájezdů již nejsme schopni dále realizovat námi nabízené zájezdy. Proto jsme se rozhodli ukončit činnost a dne 8. 7. 2014 vyhlásit úpadek společnosti. Naše cestovní kancelář byla řádně pojištěna u Generali Pojišťovny. O ukončení činnosti budou klienti, kteří dosud nevycestovali, řádně informováni.
Stávající klienti v destinacích mají své pobyty zaplaceny a řádně je dokončí. O dalších krocích budou klienti informováni prostřednictvím e-mailu a webových stránek,“ takové oznámení cestovní kancelář vyvěsila na svých stránkách.

Lidé, kteří už v zahraničí jsou by měli mít zaplacené všechny služby, jejich dovolená by neměla být narušená. „O zbytek se samozřejmě bude starat pojišťovna, která je pojistitelem té cestovní kanceláře,“ potvrdil mluvčí asociace cestovních kanceláří Jan Papež.

Další klienti cestovní kanceláře už ale do zahraničí neodjedou. Pokud mají dovolenou zaplacenou, peníze by jim měla vrátit pojišťovna. Na vymáhání náhrady mají půl roku. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Stánek na BVV Foto: Magistrát města Brna
Veletrh cestovního ruchu Go a Regiontour dnes začíná na brněnském výstavišti. Brno se představuje stánkem ve stylu prvorepublikové kavárny. Naláká tak na největší akci letošního roku – festival ke...
19.01.2018 - 07:16
Muzeum města Brna chystá na Špilberku výstavu „Rok 1918 – co nám válka vzala a dala…“ Foto: Magistrát města Brna
Technické muzeum v Brně, Moravské zemské muzeum, Muzeum města Brna a Muzeum Brněnska se zapojí do výstavního cyklu Republika 100, který oslaví sto let od vzniku samostatného Československa....
18.01.2018 - 15:40
Komentáře