Reklama
reklama

Klub Fléda chce rekonstruovat toalety. O pomoc žádá své fanoušky

Klub Fléda chce s pomocí svých návštěvníků a fanoušků kompletně zrekonstruovat toalety klubu. Už minulé léto se v něm uskutečnila velká rekonstrukce. Zbavil se problému s hlukem, prošel stavebními úpravami, dostal novou podlahu, interiér i bary. Klub i jeho návštěvníky ale několik let trápí stav toalet. Jejich rekonstrukce je ale natolik nákladná, že ani letos, přes zvýšenou návštěvnost, klub není schopen kompletní rekonstrukci toalet financovat z vlastních sil. Proto se s projektem "Přispěj aspoň kapkou" obrací se žádostí o pomoc na své fanoušky.

Už v minulé sezóně klub Fléda prošel velkou opravou a v létě se chystá zrekonstruovat sociální zařízení. Vše začalo v roce 2012, kdy Flédě hrozilo zavření z důvodu hluku. Problémy vyřešilo nákladné odhlučnění, které financoval provozovatel klubu. V létě 2013 klub dostal nový interiér, podlahy i bary. Nyní se klub chystá vypořádat s nevyhovujícím stavem toalet, který klubu dlouhodobě přináší řadu problémů i nákladů.

Stávající toalety už neodpovídají moderním trendům a nedostačují ani kapacitně. Mnohdy bývají zaplaveny vodou a mnohdy se stanou terčem vandalů. Rekonstrukce toalet zvýší komfort i bezpečí návštěvníků, zároveň ale budou hospodárnější a odolnější. Kompletní rekonstrukce je odhadována na více jak 600 tisíc korun. Polovinu této částky je připraven uhradit provozovatel klubu s pomocí partnerů, ale o druhou polovinu se klub rozhodl požádat své fanoušky a veřejnost projektem „Přispěj aspoň kapkou“ na webových stránkách hithit.com.

„Klub už prošel několika nákladnými rekonstrukcemi. Kompletní úprava toalet je ale velmi drahá z důvodu nutných stavebních úprav, proto jsme se rozhodli spustit projekt na hithit.com a zapojit aktivně naše fanoušky a veřejnost. Lidé můžou přispět na opravu toalet a přitom získat symbolickou odměnu, například odznak, tašku, tričko nebo dokonce si můžou zakoupit pisoár či kabinku. Věříme, že s pomocí našich fanoušků se nám to podaří a v nové sezóně se pochlubíme novými toaletami,“ představil projekt majitel a správce klubu Fléda Lukáš Stara.

Rekonstrukce spočívá v kompletním vybourání obou místností, jejich novém vybetonování, vyspárování, výměně vodovodních i odpadních cest a osazení toalet odolnou technikou.

„Fanoušci se za nás postavili už před dvěma lety, kdy nám hrozilo zavření. Problémy s hlukem jsme vyřešili z vlastních zdrojů. Bohužel, v současné době nemáme dostatek prostředků, abychom byli schopni financovat celou rekonstrukci sami. Budeme rádi, když nám fanoušci pomohou zvednout úroveň Flédy o stupeň výš," dodal Stara.

Kampaň hithit klub spustil minulý týden ve čtvrtek a hned se setkal jak s pozitivními ohlasy a příspěvky. Fléda funguje v komerčním nájmu s dlouholetou smlouvou v domě na Štefánikově ulici 24. Rekonstrukci je možné provést pouze v letních měsících, kdy klub není tolik vytížen.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Valašská kapela Mňága a Žďorp loni oslavila 30 let na české hudební scéně. Osobitý hudební styl a texty založené na poezii všedního dne baví posluchače několika generací. A budou bavit i brněnskou...
19.03.2018 - 19:00
Máte rádi přírodu? Adoptujte si kousek. I tak by se dal popsat brněnský adopční program pro veřejnou zeleň. Kdokoli, kdo by měl zájem, může pečovat o kousek veřejné zeleně ve svém okolí. Adoptovat si...
19.03.2018 - 16:38
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Již 9. ročník Velikonočních slavnost se uskuteční na náměstí Svobody. Od pátku až do 1. dubna na zájemce čeká zpěv, tanec, hudba a 40 stánků s nejrůznějším sortimentem.
19.03.2018 - 11:22
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Kvůli politické situaci se strážníci v sobotu zabývali potyčkou v baru ve Starém Lískovci. Trojice se nepohodla s mladíkem kvůli uprchlické krizi.
19.03.2018 - 07:40
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Komentáře