Reklama
reklama

Já jsem nejhorší, pá lásko, nasprejoval muž své přítelkyni na dveře

Vskutku originální způsob si k vyřizování partnerských neshod zvolil pětadvacetiletý mladík z Brna. Muž bydlel společně se svoji přítelkyní v centru Brna, ale již delší dobu řešili partnerskou krizi. Muž se ji rozhodl vyřešit tím, že dívce posprejoval omluvami a vzkazy celý byt.

Kromě častých hádek docházelo mezi párem i k fyzickému napadání ze strany muže. Nicméně vše vyvrcholilo až v těchto dnech, kdy se žena vrátila domů a v bytě objevila svého druha opilého za přítomnosti jiné ženy. Odešla k příbuzným, a když se opět po několika hodinách vrátila do bytu, nevěřila vlastním očím. "Jsi skvělá, úžasná a já jsem nejhorší, pá lásko," napsal zlatým sprejem muž například na dveře.

"Její druh se v bytě již nenacházel, ale bylo zřejmé, že před odchodem měl ještě hodně věcí na srdci. Kromě několika dopisů zanechal své družce sprejem nastříkané vzkazy na stěnách i dveřích. Některé myšlenky napsal i rtěnkou na zrcadlo," popsala stav bytu mluvčí policie Andrea Straková.

Podle ženy způsobil škodu více než dvacet tisíc korun a ta se již tentokrát obrátila na policii. Po řádném prověření zjištěných skutečností a provedených výsleších kriminalisté muže obvinili z přečinu poškození cizí věci, za který mu může v nejhorším případě hrozit až rok ve vězení.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Aplikace o zeleni, městský mobiliář či interaktivní mapa dopravních nehod. To jsou jen příklady dat, která mohou Brňané nově čerpat či sdílet z veřejnosti přístupnému portálu data.brno.cz.
22.03.2018 - 19:00
Zhasnutí hradu Špilberk, Nové radnice a obelisku v Denisových sadech. Takovým způsobem se Brno v sobotu 24. března ve 20:30 připojí k Hodině Země 2018. Brněnské dominanty zůstanou po tmě jednu hodinu.
22.03.2018 - 16:25
Auta na zákazu zastavení Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Není složité narazit v Brně na řidiče, kteří nedodržují dopravní předpisy. Někteří si dokonce pletou značku zákazu zastavení se značkou parkoviště.
22.03.2018 - 10:29
Rodina, která využila šance na nový domov Foto: B. Kleinhamplová
Prodloužení nájemní smlouvy bylo v březnu schváleno čtyřicáté rodině, která se účastní projektu Rapid Re-Housing. Byla tak překonána úspěšnost 80 procent v udržení bydlení, kterou si Brno před...
22.03.2018 - 07:25
Ilustrační foto Foto: Centrum news / Tomáš Varga
V Jihomoravském kraji prudce vzrostl počet lidí s tuberkulózou. Zatímco v roce 2016 bylo v kraji 47 nemocných, loni jejich počet vzrostl na 66.
21.03.2018 - 19:53
Energetici z jaderné elektrárny Dukovany úspěšně dokončili výměnu paliva v druhém výrobním bloku. Výměna skončila včera ve 14 hodin, odstávka však pokračuje. Stejně tak další servisní práce.
21.03.2018 - 18:00
Komentáře