Reklama
reklama

Hřiště u brněnských ulic Trýbova, Vsetínská a Čechyňská opraví za téměř 6 milionu korun

Radní města rozhodli o regeneraci dalších městských sportovišť, tentokrát při ulicích Trýbova, Vsetínská a Čechyňská. Na opravy uvolní 5,7 milionu korun.

Regenerací hřišť včetně doplnění o nová sportoviště a městský mobiliář se současný účel užívání hřišť nezmění, naopak se rozšíří možnosti využití dosud nedostatečně vybaveného prostoru. Projekt si klade za cíl vytvořit příjemné, moderním požadavkům odpovídající prostředí pro pobyt a pohyb dětí i dospělých z okolí.

Hřiště Vsetínská – na ploše upraveného hřiště bude umístěno sportoviště s mantinely pro míčové a raketové sporty.

Hřiště Trýbova – na ploše upraveného hřiště bude umístěno sportoviště s mantinely pro míčové a raketové sporty.

Hřiště Čechyňská – na ploše upraveného hřiště bude umístěno klecové sportoviště pro míčové sporty, okolní plochy budou upraveny. Hřiště doplní vhodný mobiliář (lavičky a odpadkové koše, provozní řády).

"V rámci regenerace hřišť dojde také k demolici stávajících zpevněných a nezpevněných povrchů včetně určených podkladových vrstev. Bude také revitalizována zeleň včetně sadových úprav," dodal mluvčí magistrátu Pavel Žára.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Znojemští policisté dopadli muže, který ukradl horské kolo. Při vyšetřování navíc vyšlo najevo, že s podobnou krádeží má muž již předchozí zkušenosti.
24.08.2017 - 08:05
V průběhu letošního léta to byla v Brně jedna dopravní uzavírka za druhou, a vypadá to, že konce dopravních omezení se jen tak nedočkáme. Město má v plánu opravy ulic Gorkého a Arne Nováka, které...
23.08.2017 - 11:45
Milovníci kempování a táborníci mohou slavit. Hejtman Jihomoravského kraje Bohumil Šimek v úterý zrušil zákaz rozdělávání ohňů. Nic tedy táborníkům nebrání v tom, opéci si poslední prázdninový...
23.08.2017 - 06:58
Již zítra zaparkuje na Zelném trhu speciální autobus s kavárnou, který nabídne návštěvníkům nevšední prožitek naprosté tmy. Hosté si tak mohou na chvíli zakusit, co to znamená být slepý.
22.08.2017 - 12:00
Řidič sportovního auta značky Dodge ujížděl policistům rychlostí o polovinu přesahující předpisy. Jejich honička skončila na polní cestě, kde se sportovní vůz zaseknul. Nyní čeká řidiče správní...
22.08.2017 - 07:37
Boj proti stánkařům v podchodu brněnského hlavního nádraží neustává. Město začíná rozesílat výpovědi nájemních smluv.
21.08.2017 - 16:03
Komentáře