Reklama
reklama

Hřiště u brněnských ulic Trýbova, Vsetínská a Čechyňská opraví za téměř 6 milionu korun

Radní města rozhodli o regeneraci dalších městských sportovišť, tentokrát při ulicích Trýbova, Vsetínská a Čechyňská. Na opravy uvolní 5,7 milionu korun.

Regenerací hřišť včetně doplnění o nová sportoviště a městský mobiliář se současný účel užívání hřišť nezmění, naopak se rozšíří možnosti využití dosud nedostatečně vybaveného prostoru. Projekt si klade za cíl vytvořit příjemné, moderním požadavkům odpovídající prostředí pro pobyt a pohyb dětí i dospělých z okolí.

Hřiště Vsetínská – na ploše upraveného hřiště bude umístěno sportoviště s mantinely pro míčové a raketové sporty.

Hřiště Trýbova – na ploše upraveného hřiště bude umístěno sportoviště s mantinely pro míčové a raketové sporty.

Hřiště Čechyňská – na ploše upraveného hřiště bude umístěno klecové sportoviště pro míčové sporty, okolní plochy budou upraveny. Hřiště doplní vhodný mobiliář (lavičky a odpadkové koše, provozní řády).

"V rámci regenerace hřišť dojde také k demolici stávajících zpevněných a nezpevněných povrchů včetně určených podkladových vrstev. Bude také revitalizována zeleň včetně sadových úprav," dodal mluvčí magistrátu Pavel Žára.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Stánek na BVV Foto: Magistrát města Brna
Veletrh cestovního ruchu Go a Regiontour dnes začíná na brněnském výstavišti. Brno se představuje stánkem ve stylu prvorepublikové kavárny. Naláká tak na největší akci letošního roku – festival ke...
19.01.2018 - 07:16
Muzeum města Brna chystá na Špilberku výstavu „Rok 1918 – co nám válka vzala a dala…“ Foto: Magistrát města Brna
Technické muzeum v Brně, Moravské zemské muzeum, Muzeum města Brna a Muzeum Brněnska se zapojí do výstavního cyklu Republika 100, který oslaví sto let od vzniku samostatného Československa....
18.01.2018 - 15:40
Komentáře