Reklama
reklama

FOTOGALERIE: Motocyklová esa přišla mezi malé pacienty

Obrovské překvapení bylo vidět v očích kluků, ale i ostatních nemocných dětí, které musí trávit prázdniny v brněnské nemocnici. Cestu si k nim našla pětice účastníků Velké ceny na Masarykově okruhu v Brně. Karel Abraham, Jakub Kornfeil , Karel Hanika, Miroslav Popov a Martin Gbelec přinesli malým nemocným nejen spoustu dárků, ale zúčastnili se i autogramiády v hale dětské nemocnice.

Čeští reprezentanti rozdávali dětem dárky a podpisy. Oběd šel stranou a bílé nemocniční postele překryly barevné plakáty jezdců na motorkách. Závodníci nejdřív zamířili za vážně nemocnými dětmi přímo na pokoje. Z pokojů se vydali i do haly nemocnice, kde malým pacientům podepisovali plakáty a kartičky. 

V hale pod taktovkou herce a moderátora Honzy Adámka nakrojil „nejstarší účastník“ autogramiády Karel Abrahám dort k 10. výročí autogramiády v nemocnici. Poté se již jezdci děti s mladými motocyklovými závodníky pustili do podpisování fotografií, plakátů, čepic a triček. Hospitalizované děti „vybavily“ své starší kamarády závodníky obrázky a drobnými dárečky, které vytvořily pod taktovkou paní ředitelky Marie Plevové a celého týmu Základní školy při Fakultní nemocnici Brno.

Největší atrakcí však bezesporu byl závodní motocykl, který potěšil oko dětí i rodičů.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Policie Foto: Centrum news
Muž, který řídil bez řidičského průkazu přejel dvojitou čáru. Když spatřil auto policie, zaparkoval a snažil se uniknout strážníkům. Mezitím na jeho místo přelézal spolujezdec.
23.01.2018 - 16:05
Krajský úřad Foto: Centrum news
Celkem 437 žádostí o „kotlíkové dotace“ za 44,893 milionu korun schválila krajská rada na svém jednání v pondělí 22. ledna 2018. Šlo o první schválené žádosti podaných v první krajské výzvě...
23.01.2018 - 07:29
Fakultní nemocnice Brno zahájila koncem listopadu investiční akci - přístavba nové lékárny v přízemí pavilonu L v areálu Bohunic.
22.01.2018 - 20:09
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Komentáře