Reklama
reklama

FOTO: Rodiny se v Lužánkách bavily, soutěžily a vyhrávaly v tombole i v dešti

V neděli se v Lužánkách uskutečnila akce Hvězdobraní 2014, zábavné soutěžní odpoledne pro rodiny s dětmi. V prostoru před Centrem volného času vítali všechny účastníky herci Divadla Facka na chůdách. Rodiny tam soutěžily, porovnávaly znalosti a získaly řadu cen. V parku byly umístěny samostatné stánky, které představovaly jednotlivé projekty financované z Evropské unie.

Jste zruční? Znáte svůj kraj? Pohyb vám nedělá problém? To vše mohli zjistit návštěvníci nedělní akce v Lužánkách, kterou pořádal Regionální operační program JIhovýchod. Na sportovně-naučné trase pro jednotlivce i rodiny v Lužánkách mohli účastníci za absolvování všech 12 stanovišť získat drobnou odměnu.

Uskutečnila se soutěž "Dokážeme společně oběhnout Jihomoravský kraj a Kraj Vysočina", každý se mohl přidat k běžecké části akce a uběhnout potřebné metry a kilometry parkem Lužánky.

Pro děti byly i v deštivém počasí připraveny také lanové překážky, skákací hrad, malování na obličej, stanoviště městské policie, dobrovolných hasičů z Králova Pole a vystoupení mažoretek.

Několikrát za odpoledne se uskutečnilo losování tomboly, hlavní ceny byly dětské kolo, let balonem, půjčení auta Suzuki na víkend, poukázky do zábavních center, aquaparků nebo volné rodinné vstupenky do jihomoravských památek.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Dar od chorvatským umělců v podobě dvoumetrové kraslice stojí od dnešního dne na náměstí Svobody. Obří kraslici zdobenou brněnskými symboly městu předala chorvatská velvyslankyně Ines Troha. K vidění...
23.03.2018 - 18:00
FN v Bohunicích Foto: Centrum news
Fakultní nemocnice u sv. Anny, ale také Fakultní nemocnice v Bohunicích, Dětská nemocnice a Porodnice na Obilním trhu ruší od soboty 24. března zákaz návštěv pacientů.
23.03.2018 - 14:32
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Mladá dívka z Hodonínska se stala obětí vydírání. Nejprve jí kamarád vyhrožoval tím, že pokud mu dívka nepošle nahé fotky, vyzradí jejich občasný intimní vztah. Žádal si jich ale víc a víc.
23.03.2018 - 12:07
Komplikace v městské hromadné dopravě způsobí výluka v ulici Vídeňská, kde se budou opravovat koleje. Výluka začíná dnes 23. března v 23:30 a potrvá do ukončení prací, které dopravní podnik města...
23.03.2018 - 07:40
Aplikace o zeleni, městský mobiliář či interaktivní mapa dopravních nehod. To jsou jen příklady dat, která mohou Brňané nově čerpat či sdílet z veřejnosti přístupnému portálu data.brno.cz.
22.03.2018 - 19:00
Zhasnutí hradu Špilberk, Nové radnice a obelisku v Denisových sadech. Takovým způsobem se Brno v sobotu 24. března ve 20:30 připojí k Hodině Země 2018. Brněnské dominanty zůstanou po tmě jednu hodinu.
22.03.2018 - 16:25
Komentáře