Reklama
reklama

Čarodějáles zahájí sezónu open air festivalů

Organizátoři sedmého ročníku festivalu Čarodějáles pozvali do Brna švédskou skupinu The Hives. Ta bude mít letos v Česku jedinou koncertní zastávku - stane se tak 30. dubna hlavní hvězdou festivalu.

Čarodějáles zahájí sezónu open air festivalů spolu se třemi pódii, na kterých na posluchače čeká nabitý program. Jedna z největších světových hudebních ikon, švédští The Hives, se projevují divokým zpěvem, ale mají image seriózních hudebníků symfonického orchestru ve  smokingu a cylindru. Podle organizátorů patří jejich živelná a energická show patří mezi to nejlepší, co současná světová rocková scéna nabízí.

Mezi dalšími do Brna zamíří finská legenda Waltari se speciálním programem postaveném na nejslavnějším albu Torcha. Ten předvede pouze na jednom koncertu v rodných Helsinkách a na Čarodějálesu. Na festivalu vystoupí také i v Česku už dobře známý Elvis Jackson.

Nejpopulárnější česká punkrocková skupina Visací zámek se vrátí po dvou letech, poprvé se představí Prague Conspiracy, speciálně pouze pro Čarodějáles obnoví své  punkrockové  trio z  raných  začátků Xavier Baumaxa, příležitost dostanou momentálně nejpopulárnější brněnské kapely Čankišou, Poletíme? či Mucha. Půlnoc oznámí závěrečná pyroshow legendy Root.

Tradiční neodmyslitelnou součástí festivalu se stala soutěž o nejúžasnější čarodějnici. I letos dívky a ženy mohou  přispět k dotvoření typické atmosféry festivalu svou kreativitou a neotřelostí. Nejlepší kostým bude v průběhu večera oceněn. Festival se uskuteční v areálu brněnského koupaliště Riviéra ve středu 30. dubna. Brány areálu se otevřou ve 14 hodin, první kapela vystoupí o hodinu později. Předprodej vstupenek byl zahájen v sítích Ticketpro a Ticketstream a v obvyklých brněnských předprodejích. Cena vstupenek je do 29. dubna 360,- Kč, v den konání akce 500,- Kč. Více na www.carodejales.cz.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Valašská kapela Mňága a Žďorp loni oslavila 30 let na české hudební scéně. Osobitý hudební styl a texty založené na poezii všedního dne baví posluchače několika generací. A budou bavit i brněnskou...
19.03.2018 - 19:00
Máte rádi přírodu? Adoptujte si kousek. I tak by se dal popsat brněnský adopční program pro veřejnou zeleň. Kdokoli, kdo by měl zájem, může pečovat o kousek veřejné zeleně ve svém okolí. Adoptovat si...
19.03.2018 - 16:38
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Již 9. ročník Velikonočních slavnost se uskuteční na náměstí Svobody. Od pátku až do 1. dubna na zájemce čeká zpěv, tanec, hudba a 40 stánků s nejrůznějším sortimentem.
19.03.2018 - 11:22
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Kvůli politické situaci se strážníci v sobotu zabývali potyčkou v baru ve Starém Lískovci. Trojice se nepohodla s mladíkem kvůli uprchlické krizi.
19.03.2018 - 07:40
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Komentáře