Reklama
reklama

Budoshow přivítá v Brně hvězdu Hollywoodu Dona Dragona Wilsona

Největší přehlídka a svátek bojových umění se blíží. To nejlepší z bojových umění a sportů zažijí diváci v Brně v neděli 1. prosince od 15 hodin v nové sportovní hale na ulici Vodově. Letošním hlavním VIP hostem bude Don Dragon Wilson, šampion v kickboxu – 11násobný mistr světa a hollywoodský herec.

V současnosti největší přehlídka bojových umění Budoshow 2013 se uskuteční v Brně již pošestnácté. Programovou skladbu sportovně-kulturního odpoledne budou tvořit vystoupení jednotlivých škol a klubů s ukázkami bojových akcí a sestav.

„Bojové umění, to nejsou jen kopy, údery a technika boje, ale je to především dlouhá cesta, ve které je hlavním úkolem překonat nejdříve sebe a až pak protivníka. Jsem rád, že se Brno stalo pomyslnou mekkou sportu, ve kterém kromě fyzické přípravy je stejně důležitá také příprava duševní,“ uvedl k Budoshow 2013 primátor statutárního města Brna Roman Onderka.

„Také letos je připraven skvělý program těch nejlepších škol a stylů bojových umění a mistrů z Brazílie, Holandska, Slovenska, USA a dalších států“, uvedl k akci hlavní organizátor Budoshow 2013 Libor Macháň. „Návštěvníci uvidí například ukázku bojového umění Kali, Ninjutsu, MMA, Taekwon-do, Karate, Free style, Aikibudo a další, představí se také i Policie ČR a další“, dodal Macháň.

Přehlídka bojových umění nabídne nabité sportovní odpoledne včetně bohatého doprovodného programu. Bubenickou show rozjede skupina Neopercussio, zazpívá finalista Superstar Adam Kukačka a do víru tance dostane návštěvníky taneční studio Zaynah. Budoshow 2013 bude moderovat komik Lukáš Pavlásek, který se proslavil zejména postavou „tydýta“ v televizní reklamě. 

Letošní hlavní VIP host Don Dragon Wilson, americký herec, šampion v kickboxu – 11násobný mistr světa, uvedený v Guinessově knize rekordů hrál do dnešní doby v 27 hollywoodských akčních filmech a mimo jiné si zahrál např. ve známém seriálu Walker Texas Ranger nebo Batman Forever. Svůj první profesionální zápas svedl v roce 1974 a jeho záznam je 72 – 5 – 2 s 48 knockouty, několik vítězství získal také v klasickém boxu.

V neděli 1. prosince 2013 se utká Don Dragon Wilson na Budoshow 2013 s brněnským borcem, zápasníkem K1, mistrem světa a Evropy Tomášem Hronem.

 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Kožní problémy, tělesné bolesti a řadu dalších zdravotních neduhů, které sužují mnoho lidí, lze u nás řešit zákonnými produkty z konopí. Od prosince roku 2016 mohou obyvatelé moravské metropole Brno...
18.09.2017 - 20:03
Pokoje zalité sluncem a doširoka otevřené okenice, se kterými si pohrává lehký vánek se slanou příchutí. A šplouchání moře. Idylická představa bydlení, která ožívá především nyní, v čase...
18.09.2017 - 18:18
Řidiči si v centru Brna musí připravit pevné nervy. K mnoha uzavírkám se dnes přidala další. Jejich trpělivost prověří zákaz vjezdu do Křenové ulice.
18.09.2017 - 12:41
Krátce po velkých změnách ve vlakové dopravě během letních prázdnin musí cestující počítat s dalšími výlukami na železniční trati.
18.09.2017 - 08:30
Ceny bytů v České republice stále rostou a současný stav neovlivnily ani prázdninové měsíce. V meziročním srovnání nyní pořídí Češi nové bydlení až o 20 % dráž a průměrná rodina tak na vlastní...
17.09.2017 - 19:58
Komentáře