Reklama
reklama

Brněnské koupaliště Riviéra je nejlepším koupalištěm v republice

Brněnské koupaliště Riviéra zvítězilo v celostátní soutěži TOP AQUA ZAŘÍZENÍ 2014 v kategorii Venkovní aquaparky a koupaliště pro sezónní provoz. Na druhém místě se umístilo koupaliště Mladá Boleslav a na třetím koupaliště na Kraví hoře. Pořadatelem této soutěže je Asociace bazénů a saun České republiky. Výsledky soutěže byly vyhlášeny při příležitosti veletrhu Bazény, sauny & SPA.

„Prvenství jsme získali v kategorii Venkovní aquaparky a koupaliště pro sezónní provoz,“ říká vedoucí areálu Riviéra Iveta Nováková. „Porota u koupaliště Riviéra ocenila zejména velikost a využití areálu, udržované a čisté prostředí, vstřícný a komunikativní personál i nabídku aktivit pro návštěvníky.“

Soutěž má čtyři hlavní kategorie a zúčastnilo se jí 43 aquaparků, bazénů a koupališť z celé České republiky. Vyhodnocovala ji komise složená z předních českých odborníků v oblasti provozu aquaparků a bazénů. Soutěž probíhala celoročně – komise během této doby prověřovala úroveň služeb v jednotlivých zařízeních. Porovnávala výpočty spotřeby energií, hodnotila obchodní i marketingové aktivity směrem k návštěvníkům.

Mezi hodnotícími kritérii byla například kvalita informačního systému - orientační tabule a směrovky, ceníky, návštěvní řády, účinnost předkládání informací návštěvníkům - nabídka služeb pro zákazníky i zaměstnance, akce pořádané v prostorech areálu - například soutěže pro handicapované, hygienické podmínky nebo ekologičnost provozu.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Větší část lavičky na trolejbusové zastávce zabrala dívka, které si strážníci všimli ve čtvrtek večer v Černých Polích.
17.02.2018 - 07:48
Dálnice D1 Foto: Centrum news
U kulatého stolu se dnes sešel ministr dopravy Dan Ťok s představiteli Jihomoravského kraje v čele s hejtmanem Bohumilem Šimkem. Zúčastnil se i brněnský primátor Petr Vokřál. Hlavním tématem byla...
16.02.2018 - 14:25
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Zákazníkovi cykloprodejny v centru města ukradl zloděj kolo, které nechal stát nezamčené. Přivolaní strážníci ohlásili případ svým kolegům a za čtvrt hodiny se zloděj i s kolem našel.
16.02.2018 - 07:54
K dopravní nehodě ve východní části města vyjížděli dnes kolem půl jedné ráno brněnští strážníci.
15.02.2018 - 18:46
Stany záchranářů Foto: ZZS JMK
Olympijský park na výstavišti plný různých sportů s sebou přináší i drobná zranění. Hned první týden stihli záchranáři ošetřit téměř dvacítku pacientů.
15.02.2018 - 11:45
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Pes, který utekl majitelce do psího výběhu, pomohl policii s odhalením osoby v pátrání. Majitelka zatoulaného psa jej našla u strážníků, kteří si ověřili totožnost ženy. Ukázalo se, že právě...
15.02.2018 - 07:48
Komentáře