Reklama
reklama

Brněnská koupaliště: Jeden čip na všechna sportoviště i se slevou!

Propojením pokladního systému již mohou návštěvníci používat čipové hodinky na většině sportovišť v Brně, spravovaných firmou Starez-sport. Nově se k ním od začátku prázdnin přidalo i Koupaliště Riviéra.

Při vstupu do sportoviště potřebuje návštěvník tzv. čipové hodinky, které slouží jako vstupenka do areálu nebo klíč k šatní skříňce. Čipové hodinky při jednorázovém vstupu zákazník vrací při odchodu, lze je však využít mnohem efektivněji jako tzv. elektronická peněženka. Po zaplacení vratné dvěstěkorunové zálohy lze čipové hodinky nabít kreditem o jakékoliv hodnotě. Jestliže si zájemci kredit v hodinkách nabijí alespoň tisícikorunovou částkou, získají při každém vstupu do některého ze sportovišť dvacetiprocentní slevu. Hodinky lze nabít v kterémkoliv sportovišti, kde je tento pokladní systém aktivován.

Jejich majitel má přístup během roku již do pěti sportovišť, spravovaných firmou Starez-sport. Jedná se o Aquapark Kohoutovice, Bazén za Lužánkami, Kluziště za Lužánkami, Bazén Ponávka a nově Koupaliště Riviéra.

V současnosti lze využít v aquaparku hodinky nejen pro vstup do areálu, ale také při zaplacení v občerstvení uvnitř střediska nebo v bufetu u bazénu na střešní terase. Na Riviéře je tento centrální pokladní systém zprovozněn od začátku prázdnin zatím ve zkušebním provozu, proto zde ještě nelze čipové hodinky zakoupit. Ti, kteří si je však pořídili v jiných sportovištích, např. v Aquaparku Kohoutovice mohou využít také slevy 20 % na vstupném do Riviéry.

„V současnosti máme v oběhu 7000 čipů. Prodaných čipových hodinek bylo celkem přes 20 tisíc. V září již bude fungovat centrální systém i v Lázních Rašínova a do konce roku 2015 zapojíme naše poslední středisko a to je zábrdovické koupaliště," uvedl ředitel společnosti Martin Mikš.

Jednotný pokladní systém skýtá výhody nejen pro návštěvníky, ale také pro provozovatele sportoviště. Dochází ke zrychlení a zjednodušení odbavování u pokladen a uvnitř areálu. Návštěvník může využít slevového zvýhodnění, nemusí s sebou nosit vysokou hotovost a pomocí jedněch čipových hodinek uhradí vstupné za celou rodinu.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Znojemští policisté dopadli muže, který ukradl horské kolo. Při vyšetřování navíc vyšlo najevo, že s podobnou krádeží má muž již předchozí zkušenosti.
24.08.2017 - 08:05
V průběhu letošního léta to byla v Brně jedna dopravní uzavírka za druhou, a vypadá to, že konce dopravních omezení se jen tak nedočkáme. Město má v plánu opravy ulic Gorkého a Arne Nováka, které...
23.08.2017 - 11:45
Milovníci kempování a táborníci mohou slavit. Hejtman Jihomoravského kraje Bohumil Šimek v úterý zrušil zákaz rozdělávání ohňů. Nic tedy táborníkům nebrání v tom, opéci si poslední prázdninový...
23.08.2017 - 06:58
Již zítra zaparkuje na Zelném trhu speciální autobus s kavárnou, který nabídne návštěvníkům nevšední prožitek naprosté tmy. Hosté si tak mohou na chvíli zakusit, co to znamená být slepý.
22.08.2017 - 12:00
Řidič sportovního auta značky Dodge ujížděl policistům rychlostí o polovinu přesahující předpisy. Jejich honička skončila na polní cestě, kde se sportovní vůz zaseknul. Nyní čeká řidiče správní...
22.08.2017 - 07:37
Boj proti stánkařům v podchodu brněnského hlavního nádraží neustává. Město začíná rozesílat výpovědi nájemních smluv.
21.08.2017 - 16:03
Komentáře