Reklama
reklama

Brněnská koupaliště: Jeden čip na všechna sportoviště i se slevou!

Propojením pokladního systému již mohou návštěvníci používat čipové hodinky na většině sportovišť v Brně, spravovaných firmou Starez-sport. Nově se k ním od začátku prázdnin přidalo i Koupaliště Riviéra.

Při vstupu do sportoviště potřebuje návštěvník tzv. čipové hodinky, které slouží jako vstupenka do areálu nebo klíč k šatní skříňce. Čipové hodinky při jednorázovém vstupu zákazník vrací při odchodu, lze je však využít mnohem efektivněji jako tzv. elektronická peněženka. Po zaplacení vratné dvěstěkorunové zálohy lze čipové hodinky nabít kreditem o jakékoliv hodnotě. Jestliže si zájemci kredit v hodinkách nabijí alespoň tisícikorunovou částkou, získají při každém vstupu do některého ze sportovišť dvacetiprocentní slevu. Hodinky lze nabít v kterémkoliv sportovišti, kde je tento pokladní systém aktivován.

Jejich majitel má přístup během roku již do pěti sportovišť, spravovaných firmou Starez-sport. Jedná se o Aquapark Kohoutovice, Bazén za Lužánkami, Kluziště za Lužánkami, Bazén Ponávka a nově Koupaliště Riviéra.

V současnosti lze využít v aquaparku hodinky nejen pro vstup do areálu, ale také při zaplacení v občerstvení uvnitř střediska nebo v bufetu u bazénu na střešní terase. Na Riviéře je tento centrální pokladní systém zprovozněn od začátku prázdnin zatím ve zkušebním provozu, proto zde ještě nelze čipové hodinky zakoupit. Ti, kteří si je však pořídili v jiných sportovištích, např. v Aquaparku Kohoutovice mohou využít také slevy 20 % na vstupném do Riviéry.

„V současnosti máme v oběhu 7000 čipů. Prodaných čipových hodinek bylo celkem přes 20 tisíc. V září již bude fungovat centrální systém i v Lázních Rašínova a do konce roku 2015 zapojíme naše poslední středisko a to je zábrdovické koupaliště," uvedl ředitel společnosti Martin Mikš.

Jednotný pokladní systém skýtá výhody nejen pro návštěvníky, ale také pro provozovatele sportoviště. Dochází ke zrychlení a zjednodušení odbavování u pokladen a uvnitř areálu. Návštěvník může využít slevového zvýhodnění, nemusí s sebou nosit vysokou hotovost a pomocí jedněch čipových hodinek uhradí vstupné za celou rodinu.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Pojem veřejná zeleň si v pátek velmi svérázně vyložila třiapadesátiletá žena.
15.07.2018 - 19:59
Na výstavě „Vize modernosti. Rudolf Sandalo“ na hradě Špilberku bude k vidění originální kus nábytku z vily Tugendhat – lavice, která stála před slavnou onyxovou stěnou. Výstavu unikátních originálů...
15.07.2018 - 07:35
Novou leteckou linku z Brna na Milán-Bergamo začne od nového zimního letového řádu 2018 provozovat dvakrát týdně letecká společnost Ryanair.
14.07.2018 - 19:52
V sobotu 14. 7. zahájí v Brně provoz nové středisko RETRO-USE na adrese Francouzská 36. Podobné zařízení ve Škrobárenské ulici v Brně-Černovicích, které fungovalo od roku 2016, ke stejnému dni...
14.07.2018 - 08:45
Současná situace s městskou hromadnou dopravou v Brně se nezlepší. Naopak. Brňané mohou očekávat další výluky. Od půlnoci 16. července 2018 do 27. července 2018 přestanou jezdit tramvaje mezi...
13.07.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Úderům do hlavy ocelovými tyčemi se nevyhnul starší muž, kterého napadla trojice mladíků ve věku třináct a patnáct let. Muž v autě s pootevřeným okýnkem spal. Děti putovali do výchovného zařízení.
13.07.2018 - 11:35
Komentáře