Reklama
reklama

Brnem voní káva. Týden kávy slaví hned osmdesát kaváren

Dal by si tu někdo dobrou kávu? Od dnešního dne máte ideální příležitost díky čtvrtému ročníku akce Týden kávy. Až do 7. října si můžete vychutnat speciální nabídku některé z osmdesáti brněnských či dvaceti mimobrněnských kaváren, které se zapojily do tohoto projektu. V bývalém Domě potravin na Zelném trhu 14 bude navíc připraven bohatý doprovodný program plný přednášek a degustací za účasti předních osobností ze světa kávy. Součástí akce je rovněž dvoudenní trh kávy a soutěž baristů.

Týdenní kávový maraton právě začíná!Nově budovaná městská tržnice na brněnském Zelném trhu je svědkem nevídaného kávového veselí. Týden kávy 2014 je tady. A nečekejte žádný pomalý začátek! Festival otevře v 18 hodin zcela unikátní akce – přednáška Gwylima Daviese, spojená s následnou panelovou diskusí, moderovanou Štěpánem Neubauerem, koordinátorem SCAE. Poznáte se s kolumbijským hostem Gonzalem Enrique Mancilla Díazem, budete při tvorbě kávového komiksu a třeba se i naučíte tančit salsu. Nenechte si ujít zahájení Týdne kávy, společně s moderátorem Filipem Tellerem možná konečně přijdete na kloub zapeklité kávové terminologii.

Čtvrtý ročník Týdne kávy Brno 2014 slibuje opravdu nepřeberné množství zážitků, informací, chutí i vůní. A udělá milovníky kávy i z těch, kteří ani netušili, že by se jimi mohli stát.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Policie Foto: Centrum news
Muž, který řídil bez řidičského průkazu přejel dvojitou čáru. Když spatřil auto policie, zaparkoval a snažil se uniknout strážníkům. Mezitím na jeho místo přelézal spolujezdec.
23.01.2018 - 16:05
Krajský úřad Foto: Centrum news
Celkem 437 žádostí o „kotlíkové dotace“ za 44,893 milionu korun schválila krajská rada na svém jednání v pondělí 22. ledna 2018. Šlo o první schválené žádosti podaných v první krajské výzvě...
23.01.2018 - 07:29
Fakultní nemocnice Brno zahájila koncem listopadu investiční akci - přístavba nové lékárny v přízemí pavilonu L v areálu Bohunic.
22.01.2018 - 20:09
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Komentáře