Reklama
reklama

Brňané si hledají cestu do kina na Riviéře. Promítá každý den večer

O prázdninách není třeba utíkat z města. Strávit vlahý letní večer na čerstvém vzduchu a zároveň ve společnosti dobrého filmu dává možnost Riviéra. Každý den až do konce srpna tu totiž promítá letní kino, největší svého druhu na Moravě.

Jedná se o kapacitně největší, technologicky nejlépe vybavené a jediné digitalizované letní kino na Moravě, umístěné u bývalého letohrádku v areálu koupaliště na Riviéře. Pro projekci filmů na digitálních nosičích je tu k dispozici nejnovější projekční technologie DCI. Technickou novinkou je také to, že se projekce přenáší na nafukovací plátno o velikosti 6 x 12 metrů. Kapacita letního kina je 500, maximálně 800 diváků.

 

Hlavní dramaturgická linka je postavena na projekci filmových novinek a blockbusterových premiér, například Já, padouch 2, Muž z oceli, Pařba na třetí a také vybraných starších či novějších českých titulů Markéta Lazarová nebo Okresní přebor.

 

Letní kino funguje každý den a celkem nabídne 72 projekčních večerů se začátkem v červenci ve 21.30 a v srpnu ve 21 hodin. Aktuální program a ceník jsou k dispozici na webových stránkách kinonariviere.cz.

 

Filmové projekce pod širým nebem se však v Brně konají i na dalších místech. Náročnějšího diváka může zaujmout nabídka projekcí na koupališti na Dobráku, které je kvůli rekonstrukci o prázdninách zavřené a bazény vypuštěné. Promítá se tu do 1. září a na programu jsou spíše artovější tituly. V komornější atmosféře se také po celé prázdniny promítá na dvoře Městského divadla Brno v Lidické ulici. Každou neděli v srpnu a září se také zájemci mohou nechat okouzlit celovečerními filmy promítanými na nádvoří Místodržitelského paláce na Moravském náměstí.

 

  

 

  

 

  

 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Větší část lavičky na trolejbusové zastávce zabrala dívka, které si strážníci všimli ve čtvrtek večer v Černých Polích.
17.02.2018 - 07:48
Dálnice D1 Foto: Centrum news
U kulatého stolu se dnes sešel ministr dopravy Dan Ťok s představiteli Jihomoravského kraje v čele s hejtmanem Bohumilem Šimkem. Zúčastnil se i brněnský primátor Petr Vokřál. Hlavním tématem byla...
16.02.2018 - 14:25
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Zákazníkovi cykloprodejny v centru města ukradl zloděj kolo, které nechal stát nezamčené. Přivolaní strážníci ohlásili případ svým kolegům a za čtvrt hodiny se zloděj i s kolem našel.
16.02.2018 - 07:54
K dopravní nehodě ve východní části města vyjížděli dnes kolem půl jedné ráno brněnští strážníci.
15.02.2018 - 18:46
Stany záchranářů Foto: ZZS JMK
Olympijský park na výstavišti plný různých sportů s sebou přináší i drobná zranění. Hned první týden stihli záchranáři ošetřit téměř dvacítku pacientů.
15.02.2018 - 11:45
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Pes, který utekl majitelce do psího výběhu, pomohl policii s odhalením osoby v pátrání. Majitelka zatoulaného psa jej našla u strážníků, kteří si ověřili totožnost ženy. Ukázalo se, že právě...
15.02.2018 - 07:48
Komentáře