Reklama
reklama

Bio sandále, voňavá obuv nebo prádlo pohlcující pach. To jsou novinky veletrhu

Od neděle 24. srpna do úterý 26. srpna bude brněnské výstaviště patřit 44. veletrhům módy STYL a KABO. Vystavovatelé z devatenácti zemí představí nové kolekce téměř šesti set oděvních, textilních, obuvních a kožedělných značek určených především pro sezónu jaro – léto 2015.  Část jich do Brna přijede poprvé nebo přiveze značky, které na našem trhu zatím nejsou.

Veletrh STYL tradičně obsazuje největší a nejmodernější pavilon P, kde 153 vystavovatelů ze 14 zemí nabídne 375 kolekcí jak dámské, pánské a dětské konfekce, tak prádlo, doplňky, bižuterii nebo textilní materiály. Česká republika je navíc zastoupena 69 českými výrobci.

Znovu se zde otevře zóna alternativní nezávislé módy a šperků FRESH FASHION a po roce také sekce metrového textilu, galanterie a zařízení pro výrobu konfekce, kde se ukáže, že i české firmy mají na tomto poli co nabídnout.

Čtyřikrát za den se po mole v pavilonu P projdou modelky, aby ukázaly to nejzajímavější z celkem 30 kolekcí vystavovatelů pro příští jaro a léto.

Sousední pavilon F bude patřit veletrhu KABO a novým trendům v obuvi a kožené galanterii.

A co na veletrhu asi zaujme nejvíce? Například deodorační prádlo, které je vyrobeno z bavlny a elastanu s obsahem aktivního uhlí, které dokonale filtruje všechny tělesné pachy z nadýmání, potu nebo inkontinence. Novinka zvyšující osobní komfort je k dostání v pánském i dámském provedení.

Poprvé v České republice, na veletrhu KABO v Brně, bude představena známá značka brazilské obuvi AMAZONAS, která přináší první recyklovatelné a biologicky rozložitelné sandály na světě. Jsou vyrobeny z přírodního latexu, pohodlné a originální, k vidění exkluzivně u společnosti TERM.

Na voňavou obuv sází společnost Bella Brutta se značkou Melissa, pro kterou navrhuje také Vivian Westwood a Karl Lagerfeld. Na veletrhu KABO uvede na trh její mladší sestru - značku dámské a dětské obuvi MEL, která je rovněž recyklovatelná, lehce ovoněná a krásně módní.

Na veletrhu STYL nebudou chybět ani nováčci ze vzdálených a exotických zemí. Mezi nimi bude i Taiwanská textilní asociace s nabídkou funkčních materiálů na výrobu sportovních oděvů a prádla.

Mezi vystavovateli se po delší odmlce objeví také společnost Slovenka, která pokračuje v tradici textilní výroby zahájené na Slovensku již v roce 1921. Nabízí  dámské, pánské i dětské spodní a noční prádlo, módní oblečení z bavlněných úpletů a termoprádlo.

Vstupné na veletrh: 24.- 26. 8. 2014 – neděle – úterý 160 korun, registrační vstupenka 130 korun.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Již zítra zaparkuje na Zelném trhu speciální autobus s kavárnou, který nabídne návštěvníkům nevšední prožitek naprosté tmy. Hosté si tak mohou na chvíli zakusit, co to znamená být slepý.
22.08.2017 - 12:00
Řidič sportovního auta značky Dodge ujížděl policistům rychlostí o polovinu přesahující předpisy. Jejich honička skončila na polní cestě, kde se sportovní vůz zaseknul. Nyní čeká řidiče správní...
22.08.2017 - 07:37
Boj proti stánkařům v podchodu brněnského hlavního nádraží neustává. Město začíná rozesílat výpovědi nájemních smluv.
21.08.2017 - 16:03
V poslední době přibývá případů, kdy si cestující v autobuse či vlaku dopřeje chvilku spánku, a po probuzení zjistí, že byl okraden. Policisté proto apelují na občany, aby byly obezřetnější a své...
21.08.2017 - 12:07
Obyvatelé Černé Hory na Blanensku si mohou alespoň částečně oddechnout. Uzavírka frekventovaného mostu, kvůli které městys zažívá dopravní peklo, sice nekončí, ale most bude provizorně podepřen, což...
21.08.2017 - 07:46
Oblíbený Den Starobrna se blíží – brány pivovaru se všem návštěvníkům otevřou dokořán v sobotu 2. září v pravé poledne. Zatímco vrchní nádvoří rozezní písničky špičkových českých skupin, dolní část...
20.08.2017 - 17:01
Komentáře