Reklama
reklama

Bio sandále, voňavá obuv nebo prádlo pohlcující pach. To jsou novinky veletrhu

Od neděle 24. srpna do úterý 26. srpna bude brněnské výstaviště patřit 44. veletrhům módy STYL a KABO. Vystavovatelé z devatenácti zemí představí nové kolekce téměř šesti set oděvních, textilních, obuvních a kožedělných značek určených především pro sezónu jaro – léto 2015.  Část jich do Brna přijede poprvé nebo přiveze značky, které na našem trhu zatím nejsou.

Veletrh STYL tradičně obsazuje největší a nejmodernější pavilon P, kde 153 vystavovatelů ze 14 zemí nabídne 375 kolekcí jak dámské, pánské a dětské konfekce, tak prádlo, doplňky, bižuterii nebo textilní materiály. Česká republika je navíc zastoupena 69 českými výrobci.

Znovu se zde otevře zóna alternativní nezávislé módy a šperků FRESH FASHION a po roce také sekce metrového textilu, galanterie a zařízení pro výrobu konfekce, kde se ukáže, že i české firmy mají na tomto poli co nabídnout.

Čtyřikrát za den se po mole v pavilonu P projdou modelky, aby ukázaly to nejzajímavější z celkem 30 kolekcí vystavovatelů pro příští jaro a léto.

Sousední pavilon F bude patřit veletrhu KABO a novým trendům v obuvi a kožené galanterii.

A co na veletrhu asi zaujme nejvíce? Například deodorační prádlo, které je vyrobeno z bavlny a elastanu s obsahem aktivního uhlí, které dokonale filtruje všechny tělesné pachy z nadýmání, potu nebo inkontinence. Novinka zvyšující osobní komfort je k dostání v pánském i dámském provedení.

Poprvé v České republice, na veletrhu KABO v Brně, bude představena známá značka brazilské obuvi AMAZONAS, která přináší první recyklovatelné a biologicky rozložitelné sandály na světě. Jsou vyrobeny z přírodního latexu, pohodlné a originální, k vidění exkluzivně u společnosti TERM.

Na voňavou obuv sází společnost Bella Brutta se značkou Melissa, pro kterou navrhuje také Vivian Westwood a Karl Lagerfeld. Na veletrhu KABO uvede na trh její mladší sestru - značku dámské a dětské obuvi MEL, která je rovněž recyklovatelná, lehce ovoněná a krásně módní.

Na veletrhu STYL nebudou chybět ani nováčci ze vzdálených a exotických zemí. Mezi nimi bude i Taiwanská textilní asociace s nabídkou funkčních materiálů na výrobu sportovních oděvů a prádla.

Mezi vystavovateli se po delší odmlce objeví také společnost Slovenka, která pokračuje v tradici textilní výroby zahájené na Slovensku již v roce 1921. Nabízí  dámské, pánské i dětské spodní a noční prádlo, módní oblečení z bavlněných úpletů a termoprádlo.

Vstupné na veletrh: 24.- 26. 8. 2014 – neděle – úterý 160 korun, registrační vstupenka 130 korun.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Talentovaný středoškolák stráví jeden prázdninový týden počítáním náročných příkladů a sestavováním fyzikálních pokusů. Martin z Gymnázia a SOŠ zdravotnická a ekonomická Vyškov bude na Mezinárodní...
22.07.2018 - 18:15
Ilustrační foto Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Hnutí Žít Brno se rozhodlo napsat italskému premiérovi dopis, ve kterém uvádí, že pokud domluva s jeho českým protějškem Andrejem Babišem dopadne úspěšně, "klidně si těch pár lidí vezmeme do...
20.07.2018 - 06:30
Hledaný pachatel Foto: PČR
Kriminalisté od nedělního rána pátrají po muži, který se pokusil znásilnit mladou ženu v brněnské Líšni. Naštěstí jej vyrušil svědek, který slyšel křik a volání o pomoc. Poznáváte muže na fotografii...
19.07.2018 - 19:40
Téměř šest hodin trvala operace, při níž ortopedové z Fakultní nemocnice u sv. Anny pacientovi odstranili velkou část stehenní kosti s nádorem včetně některých měkkých tkání a svalů. Doktorům se...
19.07.2018 - 11:50
Hlasování pokračuje. Od včerejšího dne i osobně. Foto: MMB
Brněnští obyvatelé rozhodnou, zda nově opravené Dominikánské náměstí doplní socha Josefa II. Během prázdnin o tom mohou hlasovat přes BrnoID a od včerejška i vyplněním hlasovacího lístku v...
19.07.2018 - 06:30
Čtvrtý ročník festivalu věnovanému jedné z výrazných brněnských osobností – Johannu Gregoru Mendelovi – se letos uskuteční v jihomoravské metropoli. Festival započne 20. července a skončí 22....
18.07.2018 - 14:50
Komentáře