Reklama
reklama

Bio sandále, voňavá obuv nebo prádlo pohlcující pach. To jsou novinky veletrhu

Od neděle 24. srpna do úterý 26. srpna bude brněnské výstaviště patřit 44. veletrhům módy STYL a KABO. Vystavovatelé z devatenácti zemí představí nové kolekce téměř šesti set oděvních, textilních, obuvních a kožedělných značek určených především pro sezónu jaro – léto 2015.  Část jich do Brna přijede poprvé nebo přiveze značky, které na našem trhu zatím nejsou.

Veletrh STYL tradičně obsazuje největší a nejmodernější pavilon P, kde 153 vystavovatelů ze 14 zemí nabídne 375 kolekcí jak dámské, pánské a dětské konfekce, tak prádlo, doplňky, bižuterii nebo textilní materiály. Česká republika je navíc zastoupena 69 českými výrobci.

Znovu se zde otevře zóna alternativní nezávislé módy a šperků FRESH FASHION a po roce také sekce metrového textilu, galanterie a zařízení pro výrobu konfekce, kde se ukáže, že i české firmy mají na tomto poli co nabídnout.

Čtyřikrát za den se po mole v pavilonu P projdou modelky, aby ukázaly to nejzajímavější z celkem 30 kolekcí vystavovatelů pro příští jaro a léto.

Sousední pavilon F bude patřit veletrhu KABO a novým trendům v obuvi a kožené galanterii.

A co na veletrhu asi zaujme nejvíce? Například deodorační prádlo, které je vyrobeno z bavlny a elastanu s obsahem aktivního uhlí, které dokonale filtruje všechny tělesné pachy z nadýmání, potu nebo inkontinence. Novinka zvyšující osobní komfort je k dostání v pánském i dámském provedení.

Poprvé v České republice, na veletrhu KABO v Brně, bude představena známá značka brazilské obuvi AMAZONAS, která přináší první recyklovatelné a biologicky rozložitelné sandály na světě. Jsou vyrobeny z přírodního latexu, pohodlné a originální, k vidění exkluzivně u společnosti TERM.

Na voňavou obuv sází společnost Bella Brutta se značkou Melissa, pro kterou navrhuje také Vivian Westwood a Karl Lagerfeld. Na veletrhu KABO uvede na trh její mladší sestru - značku dámské a dětské obuvi MEL, která je rovněž recyklovatelná, lehce ovoněná a krásně módní.

Na veletrhu STYL nebudou chybět ani nováčci ze vzdálených a exotických zemí. Mezi nimi bude i Taiwanská textilní asociace s nabídkou funkčních materiálů na výrobu sportovních oděvů a prádla.

Mezi vystavovateli se po delší odmlce objeví také společnost Slovenka, která pokračuje v tradici textilní výroby zahájené na Slovensku již v roce 1921. Nabízí  dámské, pánské i dětské spodní a noční prádlo, módní oblečení z bavlněných úpletů a termoprádlo.

Vstupné na veletrh: 24.- 26. 8. 2014 – neděle – úterý 160 korun, registrační vstupenka 130 korun.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Policie Foto: Centrum news
Muž, který řídil bez řidičského průkazu přejel dvojitou čáru. Když spatřil auto policie, zaparkoval a snažil se uniknout strážníkům. Mezitím na jeho místo přelézal spolujezdec.
23.01.2018 - 16:05
Krajský úřad Foto: Centrum news
Celkem 437 žádostí o „kotlíkové dotace“ za 44,893 milionu korun schválila krajská rada na svém jednání v pondělí 22. ledna 2018. Šlo o první schválené žádosti podaných v první krajské výzvě...
23.01.2018 - 07:29
Fakultní nemocnice Brno zahájila koncem listopadu investiční akci - přístavba nové lékárny v přízemí pavilonu L v areálu Bohunic.
22.01.2018 - 20:09
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Komentáře