Reklama
reklama

Aerolinky Emirates z Dubaje budou dělat nábor letušek v Brně

Žít v dynamickém Dubaji, cestovat do 130 zemí světa, vydělávat nezdaněný plat a budovat kariéru s jednou z nejrychleji rostoucích leteckých společností na světě. Na to láká letecká společnost Emirates zájemce o práci palubního personálu - letušek. Nábor nových zaměstnanců pořádají aerolinky i v Brně. Budou letušky - ženy i muži - ale musí umět perfektně anglicky a rukama dosáhnout do výšky 212 centimetrů.

Lidé z náborového týnu aerolinek očekávají, že se v Brně setkají se zájemci o práci, kteří jsou schopni přijmout jiné kultury a s lidmi z jiných kultur komunikovat. Zájemcům o práci stačí mít s sebou životopis a fotografie. Nábor se uskuteční v úterý 5. listopadu v hotelu Barceló Brno Palace na Šilingrově náměstí. "Těšíme se na výjimečné lidi," vzkazuje do Brna náborový tým.

Letecká společnost Emirates je jedna ze společností, která přicházejí s novinkami, které mají proměnit zdlouhavý let v luxusní zážitek. Pro cestující nabízí například luxusní ležení, bar, ale i sprchy.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/Tomáš Varga
Větší slevy pro studenty a seniory při cestování vlakem a autobusem a pro všechny bez rozdílu věku možnost pořídit si měsíční „navazující šalinkartu“. Při efektivním užívání bude pro cestující téměř...
15.08.2018 - 09:00
Smrtelná dopravní nehoda se udála dnes ve Vranovicích. Šestaosmdesátiletý řidič osobního auta tam před polednem nedal na křižovatce přednost a srazil se s projíždějící dodávkou. Šofér osobního...
14.08.2018 - 16:09
Festival Foto: MMB
Lotyšská akordeonistka Ksenija Sidorova v doprovodu Filharmonie Brno zahájí v úterý 14. srpna na hradním nádvoří Mezinárodní hudební festival Špilberk. Do 24. srpna uslyší publikum pod širým nebem...
14.08.2018 - 06:30
Osmdesát dopravních nehod. Takové číslo evidují policisté v Jihomoravském kraji za první měsíc prázdnin v souvislosti s cyklisty. To je oproti loňskému červenci o 32 více.
13.08.2018 - 19:51
Přístaviště Bystrc až hrad Veveří. Tak vypadá trasa lodí na Brněnské přehradě, které od dnešního dne fungují v omezeném provozu. Důvodem je nízká hladina vody.
13.08.2018 - 18:08
Hrob Leoše Janáčka Foto: MMB
Dvanáctého srpna roku 1928 zemřel Leoš Janáček. Devadesátileté výročí jeho smrti si včera lidé připomněli na brněnském Ústředním hřbitově, kde je skladatel na čestném místě pohřbený.
13.08.2018 - 06:00
Komentáře