Reklama
reklama

V Králově Poli praskl parovod. Do díry v silnici spadlo i jedno auto

V Brně-Králově Poli praskl horkovod pod silnicí v ulici Cimburkova nedaleko nákupního centra. Na místě se částečně do silnice propadlo auto, jeho řidičku pára lehce zranila na kotníku.

Unikající pára způsobila díru v silnici, do které vjela řidička. "Pára unikající z poškozeného horkovodu vytvořila ve vozovce a chodníku jámu o rozměru 2x3 metrů, do ni se propadlo auto," potvrdila mluvčí hasičů Pavla Pražáková.

Osobní automobil vězel přední nápravou v jámě, kterou způsobila pára unikající z poškozeného horkovodu. "Řidička i s dalším členem posádky byla již při příjezdu hasičů mimo vozidlo. Ženě, která měla na kotníku opařeninu poskytli první pomoc hasiči, ošetření zdravotnické záchranné služby odmítla," dodala Pražáková.

Policie silnici uzavřela. Pracovníci Tepláren Brno provedli průzkum místa události a zajistili práce k odstranění havarijního stavu horkovodu. Hasiči pomocí speciální techniky vyprostili automobil z jámy a předali jej majitelce.

Bylo potřeba také odčerpat vodu z přilehlé budovy. Skladovací i prodejní plochy v důsledku vysrážení unikající páry zatopila voda do výše cca 5 centimetrů.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Letos v dubnu vyvolal poprask a nevoli obcí, o kterých se nelichotivě zmiňoval, nyní vychází jeho nová verze. Autentický průvodce To je Brno má i novou kapitolu, v níž dotčená místa vyzdvihují svou...
21.09.2017 - 19:53
Prostor Flédy se v neděli 1. října opět zaplní oblíbeným bleším trhem. Celkem tu nabídne téměř 50 lokálních prodejců vlastnoruční výrobky, věci z druhé ruky, knihy, originální retro věci a rozšíří se...
21.09.2017 - 13:38
Milovníci tradičních i netradičních burgerových specialit a dobré společnosti zbystřete. Již od pátku do neděle můžete potěšit své chuťové pohárky, stačí jenom zavítat na prostranství před obchodní...
21.09.2017 - 07:00
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Komentáře