Reklama
reklama

Tři auta se srazila na dálnici D1, v kolonách si řidiči postojí i na okruhu v Brně

Hned tři dopravní nehody brzdí provoz v pondělí ráno na brněnských silnicích. To, že skončily jarní prázdniny, řidiči zjistili brzo na přeplněných silnicích. Se zdržením nyní musí počítat na 190. kilometru dálnice D1 ve směru na Brno, na velkém městském okruhu v Žabovřeské a Hradecké ulici a také v Řečkovicích na příjezdu od Kuřimi.

Na 190. kilometru dálnice D1 ve směru na Brno se poblíž Popůvek srazila tři auta. Neprůjezdný je levý jízdní pruh a tvoří se kolony. Hasiči a policisté budou na místě pravděpodobně až do půl desáté dopoledne.

V ulicích Žabovřeská a Hradecká ve směru na Bystrc se staly hned dvě nehody osobních aut. Naštěstí se při nich nikdo nezranil, v tomto úseku brněnského městského kruhu ale musí řidiči počítat s velkým zdržením.

Kolony se tvoří také v brněnských Řečkovicích, a to jak v ulici Hradecká, tak v objízdné ulici Banskobystrcká. Důvodem je uzavírka jízdních pruhů kvůli opravám na mostu v Hradecké ulici. A kolony hlásí také D1 ve směru na Prahu mezi 194. a 191. kilometrem, tedy v okolí brněnských Bohunic.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Letos v dubnu vyvolal poprask a nevoli obcí, o kterých se nelichotivě zmiňoval, nyní vychází jeho nová verze. Autentický průvodce To je Brno má i novou kapitolu, v níž dotčená místa vyzdvihují svou...
21.09.2017 - 19:53
Prostor Flédy se v neděli 1. října opět zaplní oblíbeným bleším trhem. Celkem tu nabídne téměř 50 lokálních prodejců vlastnoruční výrobky, věci z druhé ruky, knihy, originální retro věci a rozšíří se...
21.09.2017 - 13:38
Milovníci tradičních i netradičních burgerových specialit a dobré společnosti zbystřete. Již od pátku do neděle můžete potěšit své chuťové pohárky, stačí jenom zavítat na prostranství před obchodní...
21.09.2017 - 07:00
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Komentáře