Reklama
reklama

Spokojený cestující: Pes jel tramvají z konečné na konečnou

Brněnskou tramvají se povozil pes. Na tom by nebylo nic zvláštního, pokud by pes měl u sebe svého pána. Ten ale v tramvaji chyběl. Pes se tak podíval i do brněnského útulku, kde si ho vyzvedl jeho majitel.

Řidič tramvaje linky 12 ohlásil z Králova Pole, že má ve vozidle neobvyklého cestujícího. Trasu směrem do Komárova s ním totiž absolvoval osamocený, středně velký hnědý pes. Zvířecí pasažér byl se službami dopravního podniku zřejmě spokojený, protože v tramvaji vydržel celou půlhodinu jízdy a nikde po trase se neodhodlal vystoupit.

"Odchytář městské policie měl díky tomu usnadněnou práci a psího tuláka si vyzvedl na konečné u Mariánského náměstí," uvedl mluvčí strážníků Jakub Ghanem.

Šťastný konec příběhu cestujícího psa podtrhla skutečnost, že pro něj ještě téhož dne přišel do útulku jeho majitel.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Už za čtrnáct dní se vrací děti do školních lavic. Na mnoha místech je budou vítat zrekonstruované prostory. Město Brno v letošním roce poskytlo do oprav škol a školek přes 200 milionů korun.
20.08.2018 - 19:55
K dramatickému případu v Husově ulici přivolala včera v noci strážníky kolemjdoucí.
20.08.2018 - 19:07
Zlatá tramvaj Foto: MMB
První tramvaj se Brnem projela 17. srpna 1869. Ke 150. výročí, které připadá na příští rok, připravuje Dopravní podnik města Brna řadu akcí. Brňané si teď mohou adoptovat sedačku v tramvaji a tím...
20.08.2018 - 06:30
Chládek vyhledávají kvůli vysokým teplotám nejen lidé, ale také zvířata. Ta dokážou být nezvykle urputná, jak se ve středu odpoledne přesvědčili strážníci vyslaní do bytu v Králově Poli.
18.08.2018 - 07:26
Den Brna Foto: TIC Brno
Neúspěšné obléhání Brna Švédy se letos poprvé slaví hned dva víkendy po sobě. Ten první – duchovně-hudební – již máme za sebou. Nyní probíhá doprovodný program a schyluje se k bojovému střetu na...
17.08.2018 - 07:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/Tomáš Varga
Řidič v Bohunicích překročil povolenou rychlost 50 kilometrů v hodině téměř dvojnásobně. Jeho dechová zkouška na alkohol byla negativní, z opilosti však obvinil strážníka. Jak dechová zkouška ukázala...
16.08.2018 - 07:00
Komentáře