Reklama
reklama

Policisté zaháněli v Soběšicích koně. Z ohrady šli na pastvu poblíž silnice

Vskutku nevšední činnost měli dnes v noci policisté v brněnských Soběšicích. Na tísňovou linku jim zatelefonoval krátce po druhé hodině řidič, že v táhlé zatáčce před městskou částí odpočívají čtyři koně. Upozornil také, že zvířata s tmavou srstí jsou velmi špatně vidět.

"Uvedeným směrem vyrazila hlídka a nestačila se divit. Před obcí se pohybovalo volně přibližně deset koní. V případě, že by se některé ze zvířat vydalo na vozovku, byla by situace pro řidiče dosti nepřehledná," podotkla mluvčí policie Andrea Straková.

 

Asi dvě stě metrů od silnice policisté objevili ohradu s vykopnutým ohradníkem. Hlídka koně zahnala zpět do ohrady a provizorně uzavřela oplocení. Během dnešního dopoledne policisté vyhledají majitele a poučí ho o řádném zajištění ohrady.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Dva náctiletí mladíci se rozhodli kvůli penězům napadnout dva muže na ulici Bašty. Jednoho z nich udeřili pěstí, až kvůli ráně upadl na zem. Následně mu surově dupli na hlavu. Nyní jim hrozí až...
17.09.2018 - 13:54
Janáčkovo kulturní centrum Foto: MMB, Konior Studio
Patrně nejlepší koncertní sál ve střední Evropě. Tak se mluví o Janáčkově kulturním centru s kapacitou třináct set lidí a dvě stě místnostmi.Projekční tým v pátek představil návrh centra, které by...
17.09.2018 - 07:00
Čtrnáctiletou dívku včera ve čtyři hodiny ráno podpíraly v Králově Poli tři další děti.
16.09.2018 - 18:21
Komentáře