Reklama
reklama

Plot v parku "zkrášlí" sprejeři. Návrhy graffiti mohou posílat na úřad, dostanou i barvy

V Králově Poli chtějí vyzdobit betonovou zeď v parku u ulice Kartouzská u parkourového hřiště technikou graffiti. A navíc: na realizaci nejlepších návrhů poskytne jejich autorům městská část barvy.

O letních prázdninách se v Králově Poli vyřádí sprejeři. Pokud se totiž jejich návrh bude líbit na radnici městské části, budou moci vyzdobot betonovou zeď v parku u parkourového hřiště v Kartouzské ulici.

"Do 30. května mohou všichni, které nabídka oslovila, zaslat svůj návrh graffiti, které by mohlo tuto plochu zkrášlit. Návrhy mohou být odevzdány v tištěné nebo kreslené podobě, akceptuje se i nabídka na CD či zaslaná e-mailem," uvedla Olga Pelcová z úřadu v Králově Poli.

Návrhy mohou zájemci zasílat na adresu: OVS - ÚMČ Brno – Královo Pole, Ing. Dagmar Malá,  Palackého tř. 59, 612 00 Brno, mail: mala@krpole.brno.cz.

Každý uchazeč u návrhu musí uvést své jméno, příjmení, telefonický a e-mailový kontakt. Bez těchto údajů nelze uchazeče zařadit mezi hodnocené. Povinnou součástí nabídky bude i celková předpokládaná cena použitých barev.

Předpokládaný termín, kdy se bude betonová zeď zdobit, jsou letní prázdniny, nebo nejpozději září letošního roku.

Betonové zdi pro návrhy graffiti se nacházejí v horní části parku Kartouzská v sousedství v loňském roce vybudovaného hřiště pro parkour a fitness. Dále bude v horní části parku odpočinková plocha se zbudovanými stolky s pohledem na spodní část parku, kde bude vybudováno nové dětské hřiště a sportoviště. Betonové oplocení  pro návrh graffiti nebude předem nijak stavebně upravováno.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Kožní problémy, tělesné bolesti a řadu dalších zdravotních neduhů, které sužují mnoho lidí, lze u nás řešit zákonnými produkty z konopí. Od prosince roku 2016 mohou obyvatelé moravské metropole Brno...
18.09.2017 - 20:03
Pokoje zalité sluncem a doširoka otevřené okenice, se kterými si pohrává lehký vánek se slanou příchutí. A šplouchání moře. Idylická představa bydlení, která ožívá především nyní, v čase...
18.09.2017 - 18:18
Řidiči si v centru Brna musí připravit pevné nervy. K mnoha uzavírkám se dnes přidala další. Jejich trpělivost prověří zákaz vjezdu do Křenové ulice.
18.09.2017 - 12:41
Komentáře