Reklama
reklama

Plot v parku "zkrášlí" sprejeři. Návrhy graffiti mohou posílat na úřad, dostanou i barvy

V Králově Poli chtějí vyzdobit betonovou zeď v parku u ulice Kartouzská u parkourového hřiště technikou graffiti. A navíc: na realizaci nejlepších návrhů poskytne jejich autorům městská část barvy.

O letních prázdninách se v Králově Poli vyřádí sprejeři. Pokud se totiž jejich návrh bude líbit na radnici městské části, budou moci vyzdobot betonovou zeď v parku u parkourového hřiště v Kartouzské ulici.

"Do 30. května mohou všichni, které nabídka oslovila, zaslat svůj návrh graffiti, které by mohlo tuto plochu zkrášlit. Návrhy mohou být odevzdány v tištěné nebo kreslené podobě, akceptuje se i nabídka na CD či zaslaná e-mailem," uvedla Olga Pelcová z úřadu v Králově Poli.

Návrhy mohou zájemci zasílat na adresu: OVS - ÚMČ Brno – Královo Pole, Ing. Dagmar Malá,  Palackého tř. 59, 612 00 Brno, mail: mala@krpole.brno.cz.

Každý uchazeč u návrhu musí uvést své jméno, příjmení, telefonický a e-mailový kontakt. Bez těchto údajů nelze uchazeče zařadit mezi hodnocené. Povinnou součástí nabídky bude i celková předpokládaná cena použitých barev.

Předpokládaný termín, kdy se bude betonová zeď zdobit, jsou letní prázdniny, nebo nejpozději září letošního roku.

Betonové zdi pro návrhy graffiti se nacházejí v horní části parku Kartouzská v sousedství v loňském roce vybudovaného hřiště pro parkour a fitness. Dále bude v horní části parku odpočinková plocha se zbudovanými stolky s pohledem na spodní část parku, kde bude vybudováno nové dětské hřiště a sportoviště. Betonové oplocení  pro návrh graffiti nebude předem nijak stavebně upravováno.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Šedesátikilovou nevybuchlou leteckou pumu likvidoval policejní pyrotechnik v sobotu dopoledne. Munice byla nalezena ve vojenském prostoru Březina. Letos se jedná již o několikátý případ výjezdu...
21.08.2018 - 15:27
Srpen 1968 Foto: Archiv DUMB
Půl století uplyne od chvil, kdy se z rozhlasu neslo: „Vojska Sovětského svazu, Polské lidové republiky, Německé demokratické republiky, Maďarské lidové republiky a Bulharské lidové republiky...
21.08.2018 - 07:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Už za čtrnáct dní se vrací děti do školních lavic. Na mnoha místech je budou vítat zrekonstruované prostory. Město Brno v letošním roce poskytlo do oprav škol a školek přes 200 milionů korun.
20.08.2018 - 19:55
K dramatickému případu v Husově ulici přivolala včera v noci strážníky kolemjdoucí.
20.08.2018 - 19:07
Zlatá tramvaj Foto: MMB
První tramvaj se Brnem projela 17. srpna 1869. Ke 150. výročí, které připadá na příští rok, připravuje Dopravní podnik města Brna řadu akcí. Brňané si teď mohou adoptovat sedačku v tramvaji a tím...
20.08.2018 - 06:30
Chládek vyhledávají kvůli vysokým teplotám nejen lidé, ale také zvířata. Ta dokážou být nezvykle urputná, jak se ve středu odpoledne přesvědčili strážníci vyslaní do bytu v Králově Poli.
18.08.2018 - 07:26
Komentáře