Reklama
reklama

Městská část Brno-sever předala první ocenění "osobnostem "

Osobnostmi městské části Brno-sever za rok 2014 a prvními takto oceněnými se rozhodnutím Zastupitelstva městské části stali dráhový cyklista Tomáš Bábek v oblasti sportu a sdružení SK Diviška v oblasti kultury a služeb veřejnosti.

Ocenění slavnostně předal starosta Martin Maleček 15. září v sále restaurace Kinokavárna na náměstí SNP v Černých Polích.

„Ve druhé největší brněnské městské části dosud podobné ocenění úspěšných osobností chybělo. Máme přitom z čeho vybírat, jak dokazují množství úspěchů našich obyvatel v obdobných Cenách města Brna nebo Jihomoravského kraje,“ říká starosta Brna-severu Martin Maleček. „Tomáš Bábek i SK Diviška si za svou činnost naše uznání plně zaslouží a je mi ctí, že historicky první ocenění Osobnost městské části Brno-sever převezmou z mých rukou,“ dodává.

Ocenění Osobnost městské části Brno-sever budou udělována každoročně. Návrhy na osobnosti letošního roku může veřejnost zasílat na Úřad městské části už nyní; přijímány budou do konce ledna 2016. Po doporučení Rady městské části budou poté zastupitelstvem opět udělena ocenění v oblasti sportu a oblasti kultury a služeb veřejnosti.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Pořídili jste si nové bydlení a nyní přemýšlíte jak vybavit interiéry tak, aby byly nadčasové i funkční? Nebo přemýšlíte nad renovací a zkvalitněním svého domova současného? Ústředním bodem, který...
17.03.2018 - 11:57
Zájem o nemovitosti v jihomoravské metropoli stále roste a na stoupající poptávku reagují i ceny. Ty dosahují svého maxima. Zdá se, že se ale bytu chtivým Brňanům blýská na lepší časy.
17.03.2018 - 09:34
Záběr z videa Foto: Městská policie Brno
Čtyřiadvacetiletý cizinec se vloupal do domu v městské části Brno-střed. Policii zavolali obyvatelé domu, kteří slyšeli rány a báli se o svou bezpečnost. Lupič opustil byt až po hrozbou namířené...
16.03.2018 - 15:10
Šestice brněnských pedagogů získá ocenění Učitel roku 2018. Slavnostní předání ocenění se uskuteční při příležitosti Dne učitelů ve středu 28. března 2018 na Nové radnici.
16.03.2018 - 11:30
Ulici Hanácká čeká od dnešní osmé hodiny uzavírka. Z toho důvodu bude omezen průjezd veškeré dopravy ulicí Hanáckou v obou směrech. Rovněž zastávku Hanácká čeká přeložení. Uzavírka potrvá do...
16.03.2018 - 07:00
Divadlo žije. Bez ohledu na okolnosti. I tak by se dalo popsat inkluzivní taneční divadlo Kafkasia, které bude mít premiéru 14. dubna 2018 v Brně. Šestice tanečníků – včetně dvou s tělesných...
15.03.2018 - 22:15
Komentáře