Reklama
reklama

Lidé měli strach o souseda. Zásahová jednotka ho našla oběšeného

Když si sousedé v jednom z domů v brněnském Králově Poli uvědomili, že svého souseda už delší dobu neviděli vyjít z bytu, zavolali včera ráno strážníky. Když se hlídka dostala do bytu, nemohla už bohužel padesátiletému muži pomoci. Spáchal totiž sebevraždu, oběsil se.

Tragicky skončil život padesátiletého muže, k jehož bytu v Králově Poli spěchala včera ráno hlídka jednotky operativního zásahu městské policie. Sousedé se o něj strachovali, protože měl údajně dlouhodobě zdravotní problémy a několik dní ho neviděli vyjít ven.

"Strážníci po marném zvonění a tlučení na dveře zjišťovali přes operační středisko, jestli Brňan neleží v nemocnici. Hospitalizován však nebyl, a tak strážníci otevřeli byt silou," popsal zásah mluvčí strážníků Jakub Ghanem.

Případ měl ovšem přes veškeré nasazení a rychlost zákroku nešťastný závěr. Muže uviděla hlídka oběšeného a evidentně mrtvého. Přivolala proto státní policisty, zajistila byt proti vstupu a záležitost republikovým kolegům předala k prošetření.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Komentáře