Reklama
reklama

Lidé měli strach o souseda. Zásahová jednotka ho našla oběšeného

Když si sousedé v jednom z domů v brněnském Králově Poli uvědomili, že svého souseda už delší dobu neviděli vyjít z bytu, zavolali včera ráno strážníky. Když se hlídka dostala do bytu, nemohla už bohužel padesátiletému muži pomoci. Spáchal totiž sebevraždu, oběsil se.

Tragicky skončil život padesátiletého muže, k jehož bytu v Králově Poli spěchala včera ráno hlídka jednotky operativního zásahu městské policie. Sousedé se o něj strachovali, protože měl údajně dlouhodobě zdravotní problémy a několik dní ho neviděli vyjít ven.

"Strážníci po marném zvonění a tlučení na dveře zjišťovali přes operační středisko, jestli Brňan neleží v nemocnici. Hospitalizován však nebyl, a tak strážníci otevřeli byt silou," popsal zásah mluvčí strážníků Jakub Ghanem.

Případ měl ovšem přes veškeré nasazení a rychlost zákroku nešťastný závěr. Muže uviděla hlídka oběšeného a evidentně mrtvého. Přivolala proto státní policisty, zajistila byt proti vstupu a záležitost republikovým kolegům předala k prošetření.

Autor: 
redakce
Aktuálně
K dalšímu neštěstí na jihomoravských železničních tratích došlo dnes ráno v Brně.
25.09.2017 - 13:54
Brněnský magistrát má plán, že do třiatřiceti let vybuduje chytré město. Z toho důvodu již nějakou dobu pracuje na strategii Brno 2050, kterou diskutuje s občany a která slibuje omezení dopravy a...
25.09.2017 - 08:00
Od pátečních pozdních nočních hodin vyšetřují brněnští kriminalisté zvlášť závažný zločin, který se stal ve vlaku směřujícím z Brna směrem do Adamova.
24.09.2017 - 20:29
Mezinárodní den kávy připadá každoročně na 1. říjen a Brno již posedmé chystá festival kávy, který se řadí mezi největší takovou akci v České republice.
24.09.2017 - 12:55
Fenomén únikových her, kdy účastníci musí řešit různé rébusy a snaží se dostat ven z labyrintu, pronikl do České republiky už dávno. Díky logickému myšlení a týmové práci musí skupina vyřešit příběh...
24.09.2017 - 09:00
Václav Vydra se narodil v Praze do herecké rodiny Dany Medřické a Václava Vydry. Diváci jej mohou vidět na prknech Divadla na Vinohradech, v karlínském divadle, ale také na televizních obrazovkách....
23.09.2017 - 16:58
Komentáře