Reklama
reklama

Lidé měli strach o souseda. Zásahová jednotka ho našla oběšeného

Když si sousedé v jednom z domů v brněnském Králově Poli uvědomili, že svého souseda už delší dobu neviděli vyjít z bytu, zavolali včera ráno strážníky. Když se hlídka dostala do bytu, nemohla už bohužel padesátiletému muži pomoci. Spáchal totiž sebevraždu, oběsil se.

Tragicky skončil život padesátiletého muže, k jehož bytu v Králově Poli spěchala včera ráno hlídka jednotky operativního zásahu městské policie. Sousedé se o něj strachovali, protože měl údajně dlouhodobě zdravotní problémy a několik dní ho neviděli vyjít ven.

"Strážníci po marném zvonění a tlučení na dveře zjišťovali přes operační středisko, jestli Brňan neleží v nemocnici. Hospitalizován však nebyl, a tak strážníci otevřeli byt silou," popsal zásah mluvčí strážníků Jakub Ghanem.

Případ měl ovšem přes veškeré nasazení a rychlost zákroku nešťastný závěr. Muže uviděla hlídka oběšeného a evidentně mrtvého. Přivolala proto státní policisty, zajistila byt proti vstupu a záležitost republikovým kolegům předala k prošetření.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news / Tomáš Varga
V Jihomoravském kraji prudce vzrostl počet lidí s tuberkulózou. Zatímco v roce 2016 bylo v kraji 47 nemocných, loni jejich počet vzrostl na 66.
21.03.2018 - 19:53
Energetici z jaderné elektrárny Dukovany úspěšně dokončili výměnu paliva v druhém výrobním bloku. Výměna skončila včera ve 14 hodin, odstávka však pokračuje. Stejně tak další servisní práce.
21.03.2018 - 18:00
První velký knižní čtvrtek letošního roku nabídne nadšencům do literatury patnáct knižních novinek různorodých žánrů od domácích i zahraničních autorů. Nebude chybět ani doprovodný program v podobě...
21.03.2018 - 15:55
Vizualizace nového pavilonu Foto: MMB
Zpracováním investičního záměru na vybudování nového pavilonu v areálu Úrazové nemocnice odsouhlasili včera brněnští radní. Mohlo by se začít stavět v roce 2020.
21.03.2018 - 10:51
Sportovec kraje Adam Ondra
Lezec Adam Ondra se stal nejlepším sportovcem Jihomoravského kraje za minulý rok. Obhájil tak své loňské vítězství v této anketě. Vyhlášení se konalo v úterý 20. března 2018 v Brně.
21.03.2018 - 08:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Nízkopodlažní vozy s klimatizací a s možností jezdit bez trolejového vedení. Dodávka nových parciálních trolejbusů přijíždí v těchto dnech do Brna. Jedná se o první vozy tohoto druhu, kterými...
20.03.2018 - 14:57
Komentáře