Reklama
reklama

Jeden tubus Husovického tunelu bude uzavřen. Kolaps dopravy se čeká v pondělí

Tubus A Husovického tunelu v Brně - to je stoupající ve směru Svitavy, Lesná - bude od pátečního večera od 20 hodin uzavřen. Důvodem jsou práce na pokládce nové obrusné vrstvy vozovky z důvodu zajištění protismykových vlastností tunelové vozovky. Úplná uzavírka tunelové trouby potrvá do úterního rána do 6 hodin. Následovat budou dvě noční uzavírky vždy od 21 hodin do 5 hodin z důvodu pravidelné údržby a čištění tunelu. Na uzavírku upozornil řidiče krajský úřad.

Objízdná trasa po uzavření tunelu pro směr Svitavy a Lesná bude vyznačena přes ulici Provazníkovu, pravým odbočením na ulici Merhautovu. Pro směr Svitavy pak sjízdnou rampou za Husovickým tunelem zpět na silnici I/42.  

„Žádáme řidiče o trpělivost při cestování. Komplikace v podobě kongescí dopravy a s tím související zdržení při cestování lze očekávat zejména v pondělí. Vzhledem k délce uzavírky, jedná se o víkend plus jeden pracovní den, dále pak uzavírka pokračuje pouze ve večerních a nočních hodinách,  nejsou navržena žádná mimořádná dopravní opatření na objízdné trase,“ uvedla mluvčí kraje Denisa Kapitančiková.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Kožní problémy, tělesné bolesti a řadu dalších zdravotních neduhů, které sužují mnoho lidí, lze u nás řešit zákonnými produkty z konopí. Od prosince roku 2016 mohou obyvatelé moravské metropole Brno...
18.09.2017 - 20:03
Pokoje zalité sluncem a doširoka otevřené okenice, se kterými si pohrává lehký vánek se slanou příchutí. A šplouchání moře. Idylická představa bydlení, která ožívá především nyní, v čase...
18.09.2017 - 18:18
Řidiči si v centru Brna musí připravit pevné nervy. K mnoha uzavírkám se dnes přidala další. Jejich trpělivost prověří zákaz vjezdu do Křenové ulice.
18.09.2017 - 12:41
Krátce po velkých změnách ve vlakové dopravě během letních prázdnin musí cestující počítat s dalšími výlukami na železniční trati.
18.09.2017 - 08:30
Ceny bytů v České republice stále rostou a současný stav neovlivnily ani prázdninové měsíce. V meziročním srovnání nyní pořídí Češi nové bydlení až o 20 % dráž a průměrná rodina tak na vlastní...
17.09.2017 - 19:58
Komentáře