Reklama
reklama

FOTOGALERIE: Nehodu pod lávkou přes Hradeckou ulici asi zavinil řidič autobusu

Ráno po osmé hodině se stala dopravní nehoda dvou aut a autobusu městské hromadné dopravy v Hradecké ulici. Auta a autobus se střetla poté, co přejížděla mezi pruhy odvádějícími dopravu směrem do centra města a ve směru na Velký městský okruh.

Při nehodě skončilo jedno z aut na svodidlech otočené téměř do protisměru. Na místě byli i záchranáři, ošetřit museli starší ženu. Řidič dalšího nabouraného auta a řidič autobusu vyvázli bez zranění. Test na alkohol byl u všech účastníků nehody negativní.

Viníkem nehody je pravděpodobně řidič autobusu, který přehlédl kolonu a narazil do osobního auta a ten se odrazil k dalšímu. Autobus městské hromadné dopravy byl při nehodě prázdný. Vyjížděl z vozovny na zvláštní jízdu. Po technické stránce byl autobus v pořádku.

I přes dopravní nehodu bylo místo pod lávkou vedoucí k Technologickému parku a VUT průjezdné.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Dvoumetrová kraslice Foto: Centrum news/ Pavel Podešva
Dar od chorvatským umělců v podobě dvoumetrové kraslice stojí od dnešního dne na náměstí Svobody. Obří kraslici zdobenou brněnskými symboly městu předala chorvatská velvyslankyně Ines Troha. K vidění...
23.03.2018 - 18:00
FN v Bohunicích Foto: Centrum news
Fakultní nemocnice u sv. Anny, ale také Fakultní nemocnice v Bohunicích, Dětská nemocnice a Porodnice na Obilním trhu ruší od soboty 24. března zákaz návštěv pacientů.
23.03.2018 - 14:32
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Mladá dívka z Hodonínska se stala obětí vydírání. Nejprve jí kamarád vyhrožoval tím, že pokud mu dívka nepošle nahé fotky, vyzradí jejich občasný intimní vztah. Žádal si jich ale víc a víc.
23.03.2018 - 12:07
Komplikace v městské hromadné dopravě způsobí výluka v ulici Vídeňská, kde se budou opravovat koleje. Výluka začíná dnes 23. března v 23:30 a potrvá do ukončení prací, které dopravní podnik města...
23.03.2018 - 07:40
Aplikace o zeleni, městský mobiliář či interaktivní mapa dopravních nehod. To jsou jen příklady dat, která mohou Brňané nově čerpat či sdílet z veřejnosti přístupnému portálu data.brno.cz.
22.03.2018 - 19:00
Zhasnutí hradu Špilberk, Nové radnice a obelisku v Denisových sadech. Takovým způsobem se Brno v sobotu 24. března ve 20:30 připojí k Hodině Země 2018. Brněnské dominanty zůstanou po tmě jednu hodinu.
22.03.2018 - 16:25
Komentáře