Reklama
reklama

Druhé pondělí v roce: V Brně se ráno bouralo hned na třech místech

V Brně, hlavně v jeho severní části jsou dnes ráno hlášeny hned tři dopravní nehody. Nákladní auto navíc bouralo na Brněnsku poblíž obce Sobotovice. Všude řídí dopravu policisté, kteří nehody vyšetřují, počítejte se zdržením.

Druhé pondělí v roce se podle statistiků stává nejvíce pracovních úrazů v roce. Lidé jsou podle odborníků po svátcích méně soustředění a vyčerpaní z prvního lednového týdne. V Brně se někteří dostali do svízelné situace už cestou do práce.

V Bystrci v ulici náměstí 28. dubna, v křižovatce s ulicí Odbojářská se srazila dvě osobní auta, provoz je v jednom pruhu obnoven a nehoda si nevyžádala zranění.

Podobnou nehodu dvou aut vyšetřují policisté v ulici Staňkova na rozhraní městských částí Brno – střed a Královo Pole a do třetice i v ulici Slavíčkova na sídlišti Lesná.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Nové hřiště Foto: MMB
V brněnských Medlánkách vzniklo nové hřiště pro děti. Vzniklo díky participačnímu projektu, který umožnil občanům vymyslet si vlastní nápady pro Brno. Hřiště se jmenuje Dobrodružná halda podle...
21.09.2018 - 06:00
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Komentáře