Reklama
reklama

Čtyři mandáty ze sedmi získalo v Útěchově sdružení současného starosty

V Útěchově může slavit úspěch současný starosta Zdeněk Drahoš, jeho koalice STAN – Starostové a nezávislí a TOP09 získala 4 mandáty. Druhá ODS vedená Šárkou Cechovou má v Útěchově tři mandáty.

V Útěchově se navíc před volbami dočkali nového sportovního areálu. Poblíž tenisových kurtů dokončili nové sportovní centrum, které rozšíří sportovní vyžití pro širokou veřejnost.

Jednopodlažní budova stojí mezi tenisovými kurty, nohejbalovým hřištěm a hřištěm pro malou kopanou. V přízemí u vstupního foyer jsou šatny sportovců a občerstvení a dále technické místnosti, kancelář správce objektu a sklad nářadí, tělocvična, kancelář a klubovny pro účely tělovýchovné jednoty. Celý areál je uzpůsoben pro tělesně postižené.

Sportovní areál v nové podobě bude plnit funkci plnohodnotného sportovně-rekreačně-kulturního centra městské části a bude přínosem nejen pro samotnou městskou část. Sportovní centrum postavili v Útěchově za 12,2 miliony korun, město získalo dotaci 11 milionů korun.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Stavební práce, kdy dělníci dláždili nástupiště před hlavním nádražím, jsou hotové. Pracovníci DPMB teď budou intenzivněji dohlížet na to, zda na nich cestující udržují pořádek. V plánu jsou i akce...
17.08.2017 - 08:27
Tři kuriózní nehody museli policisté řešit na přelomu července a srpna. Naštěstí při nich nebyl nikdo zraněn, ovšem měly společného jmenovatele.
16.08.2017 - 17:38
Během tropických dní je cestování veřejnou dopravou pro mnoho lidí velice nepříjemné, a to především kvůli vysokým teplotám uvnitř vozů. Stejně jako Praha, i Brno se chystá nakoupit nové...
16.08.2017 - 17:24
Velkolepá fotografická výstava Jeden kmen zavede návštěvníky do fantasy světa skřetů z kmene Snaga. Samotné výstavě bude předcházet jednodenní fantasy festival.
16.08.2017 - 14:49
Placení parkovného bezkontaktně či pomocí SMS. Běžná praxe, která vzniká na mnoha místech v republice. Řidiči v Brně si však musejí ještě počkat.
16.08.2017 - 07:52
Během včerejšího dne odstartovala aukce hokejových dresů z rozlučky Martina Havláta a jejich nákupem podpoří lidé dobrou věc. Výtěžek z aukce bude věnován na obnovu lůžek pro pacienty Fakultní...
15.08.2017 - 14:33
Komentáře