Reklama
reklama

Olympia chce, aby Kajot odstranil z dětského koutku automaty

 Za výhru na automatech, do kterých lze vhodit až 1 tisíc korun, mohly děti v nákupním parku Olympia získat poukázku na sladkosti nebo hračku. Podle ředitele centra Jana Pazoura ale nejde o nevýherní automaty a po společnosti Kajot žádá jejich odstranění. Na dětské automaty upozornil na začátku týdne Brněnský deník.

Vedení zábavního a nákupního centra Olympia v Modřicích u Brna vyzvalo společnost Kajot, aby odstranila výherní automaty v dětském koutku. „Společnost Gremona, tedy v podstatě Kajot, nenaplnila naši představu. Před nedávnem prošla Olympia řadou velkých úprav a plocha před nájemní jednotkou Kajot Intacto&Planet Bowling má být prostorem se zábavními nevýherními prvky, které by doplňovaly část centra, v níž je multikino, bowling, restaurace či občerstvení," uvedl v tiskové zprávě ředitel Pazour.

Dětská herna Kajot Intacto se prezentuje jako zdroj zábavy a potěšení. "Videohry, stolní hokej a jiné zábavní hry o atraktivní ceny Vám jistě umožní klidný nákup, zatímco o zábavu Vašich dětí bude dobře postaráno," píše se na prezentačních stránkách herny.

V Brně se v současné době řeší regulace hazardu.  Třiaadvacet městských částí  si přeje celoplošnou regulaci hazardu na svém území. Jen pět městských částí vymezilo ulice, kde bude možné hrát na videoloterijních terminálech i v budoucnu.  Dnes se rozhodne o regulaci hazardu v městské části Brno – střed. Starosta Libor Šťáska navrhl plošnou regulaci zmírnit a povolit dvě stávající kasina.

Na uvolnění regulace hazardu tlačí i v Králově Poli, které schválili celoplošnou regulaci. Majitel zkrachovalého Bobycentra tvrdí, že bez Kasina a firmy Kajot nemůže rozjez podnikání v centru a hrozí, že dříve čtyřhvězdičkový hotel se stane ubytovnou pro sociálně slabé občany.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Milovníci tradičních i netradičních burgerových specialit a dobré společnosti zbystřete. Již od pátku do neděle můžete potěšit své chuťové pohárky, stačí jenom zavítat na prostranství před obchodní...
21.09.2017 - 07:00
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Komentáře