Reklama
reklama

Olympia chce, aby Kajot odstranil z dětského koutku automaty

 Za výhru na automatech, do kterých lze vhodit až 1 tisíc korun, mohly děti v nákupním parku Olympia získat poukázku na sladkosti nebo hračku. Podle ředitele centra Jana Pazoura ale nejde o nevýherní automaty a po společnosti Kajot žádá jejich odstranění. Na dětské automaty upozornil na začátku týdne Brněnský deník.

Vedení zábavního a nákupního centra Olympia v Modřicích u Brna vyzvalo společnost Kajot, aby odstranila výherní automaty v dětském koutku. „Společnost Gremona, tedy v podstatě Kajot, nenaplnila naši představu. Před nedávnem prošla Olympia řadou velkých úprav a plocha před nájemní jednotkou Kajot Intacto&Planet Bowling má být prostorem se zábavními nevýherními prvky, které by doplňovaly část centra, v níž je multikino, bowling, restaurace či občerstvení," uvedl v tiskové zprávě ředitel Pazour.

Dětská herna Kajot Intacto se prezentuje jako zdroj zábavy a potěšení. "Videohry, stolní hokej a jiné zábavní hry o atraktivní ceny Vám jistě umožní klidný nákup, zatímco o zábavu Vašich dětí bude dobře postaráno," píše se na prezentačních stránkách herny.

V Brně se v současné době řeší regulace hazardu.  Třiaadvacet městských částí  si přeje celoplošnou regulaci hazardu na svém území. Jen pět městských částí vymezilo ulice, kde bude možné hrát na videoloterijních terminálech i v budoucnu.  Dnes se rozhodne o regulaci hazardu v městské části Brno – střed. Starosta Libor Šťáska navrhl plošnou regulaci zmírnit a povolit dvě stávající kasina.

Na uvolnění regulace hazardu tlačí i v Králově Poli, které schválili celoplošnou regulaci. Majitel zkrachovalého Bobycentra tvrdí, že bez Kasina a firmy Kajot nemůže rozjez podnikání v centru a hrozí, že dříve čtyřhvězdičkový hotel se stane ubytovnou pro sociálně slabé občany.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Šedesátikilovou nevybuchlou leteckou pumu likvidoval policejní pyrotechnik v sobotu dopoledne. Munice byla nalezena ve vojenském prostoru Březina. Letos se jedná již o několikátý případ výjezdu...
21.08.2018 - 15:27
Srpen 1968 Foto: Archiv DUMB
Půl století uplyne od chvil, kdy se z rozhlasu neslo: „Vojska Sovětského svazu, Polské lidové republiky, Německé demokratické republiky, Maďarské lidové republiky a Bulharské lidové republiky...
21.08.2018 - 07:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Už za čtrnáct dní se vrací děti do školních lavic. Na mnoha místech je budou vítat zrekonstruované prostory. Město Brno v letošním roce poskytlo do oprav škol a školek přes 200 milionů korun.
20.08.2018 - 19:55
K dramatickému případu v Husově ulici přivolala včera v noci strážníky kolemjdoucí.
20.08.2018 - 19:07
Zlatá tramvaj Foto: MMB
První tramvaj se Brnem projela 17. srpna 1869. Ke 150. výročí, které připadá na příští rok, připravuje Dopravní podnik města Brna řadu akcí. Brňané si teď mohou adoptovat sedačku v tramvaji a tím...
20.08.2018 - 06:30
Chládek vyhledávají kvůli vysokým teplotám nejen lidé, ale také zvířata. Ta dokážou být nezvykle urputná, jak se ve středu odpoledne přesvědčili strážníci vyslaní do bytu v Králově Poli.
18.08.2018 - 07:26
Komentáře