Reklama
reklama

Exhibicionista na nádraží v Chrlicích spustil kalhoty, železničáři zase závory

V brněnských Chrlicích u nádraží si zpříjemňoval sobotní večer exhibicionista. Hlídky strážníků muže, který se obnažoval na veřejnosti, dopadly a předaly policii.

S upozorněním na muže obnažujícího se kvůli vlastnímu uspokojení v blízkosti železniční stanice v Chrlicích se v sobotu navečer na operační středisko brněnských strážníků ozvali svědkové, kteří uvedli jeho přesný popis. „Zatímco hlídka spěchala k místu, lidé monitorovali jeho pohyb a předávali další informace na operační středisko městské policie. Pohotově přitom zareagoval i personál železniční stanice, který poté, co třicetiletý muž usedl do auta a snažil se odjet, spustil závory na železničním přejezdu a výrazně mu překazil únikový plán,“ popsal situaci v Chrlicích mluvčí strážníků Pavel Šoba.

Vzhledem k okolnostem museli strážníci zasáhnout rychle, muže se jim vzápětí podařilo nedaleko od nádraží dostihnout. Případ musí dořešit policie, protože muž je důvodně podezřelý z trestného činu.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Větší část lavičky na trolejbusové zastávce zabrala dívka, které si strážníci všimli ve čtvrtek večer v Černých Polích.
17.02.2018 - 07:48
Dálnice D1 Foto: Centrum news
U kulatého stolu se dnes sešel ministr dopravy Dan Ťok s představiteli Jihomoravského kraje v čele s hejtmanem Bohumilem Šimkem. Zúčastnil se i brněnský primátor Petr Vokřál. Hlavním tématem byla...
16.02.2018 - 14:25
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Zákazníkovi cykloprodejny v centru města ukradl zloděj kolo, které nechal stát nezamčené. Přivolaní strážníci ohlásili případ svým kolegům a za čtvrt hodiny se zloděj i s kolem našel.
16.02.2018 - 07:54
K dopravní nehodě ve východní části města vyjížděli dnes kolem půl jedné ráno brněnští strážníci.
15.02.2018 - 18:46
Stany záchranářů Foto: ZZS JMK
Olympijský park na výstavišti plný různých sportů s sebou přináší i drobná zranění. Hned první týden stihli záchranáři ošetřit téměř dvacítku pacientů.
15.02.2018 - 11:45
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Pes, který utekl majitelce do psího výběhu, pomohl policii s odhalením osoby v pátrání. Majitelka zatoulaného psa jej našla u strážníků, kteří si ověřili totožnost ženy. Ukázalo se, že právě...
15.02.2018 - 07:48
Komentáře