Reklama
reklama

Brňany ohrožují použité injekční stříkačky a jehly

Včerejší den byl pro strážníky dnem sbírání a likvidace použitých injekčních stříkaček a jehel. V centru Brna i v jeho okrajových částech jich nalezli hned několik.

Na Mendlově náměstí odpoledne odstranili z ulice čtyři odhozené jehly, v ulici Za divadlem jednu.

Další aplikační pomůcku objevila hlídka odpoledne v židenické Gajdošově ulici a den před tím v odpoledních hodinách upozornili strážníky kolemjdoucí na dvě jehly v bystrcké ulici Černého.

V úterý dopoledne zas někdo odhodil injekční stříkačku také v Bráfově ulici v Žabovřeskách.

Všechny nalezené jehly strážníci s využitím ochranných prostředků sesbírali, uložili do sběrného boxu na infekční odpad a předali k odborné likvidaci.

Pokud lidé uvidí povalující se injekční stříkačku a jehlu, určitě se nedoporučuje sahat na ni holýma rukama. Nebojte se zavolat městskou hlídku, která již problém vyřeší.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Znojemští policisté dopadli muže, který ukradl horské kolo. Při vyšetřování navíc vyšlo najevo, že s podobnou krádeží má muž již předchozí zkušenosti.
24.08.2017 - 08:05
V průběhu letošního léta to byla v Brně jedna dopravní uzavírka za druhou, a vypadá to, že konce dopravních omezení se jen tak nedočkáme. Město má v plánu opravy ulic Gorkého a Arne Nováka, které...
23.08.2017 - 11:45
Milovníci kempování a táborníci mohou slavit. Hejtman Jihomoravského kraje Bohumil Šimek v úterý zrušil zákaz rozdělávání ohňů. Nic tedy táborníkům nebrání v tom, opéci si poslední prázdninový...
23.08.2017 - 06:58
Již zítra zaparkuje na Zelném trhu speciální autobus s kavárnou, který nabídne návštěvníkům nevšední prožitek naprosté tmy. Hosté si tak mohou na chvíli zakusit, co to znamená být slepý.
22.08.2017 - 12:00
Řidič sportovního auta značky Dodge ujížděl policistům rychlostí o polovinu přesahující předpisy. Jejich honička skončila na polní cestě, kde se sportovní vůz zaseknul. Nyní čeká řidiče správní...
22.08.2017 - 07:37
Boj proti stánkařům v podchodu brněnského hlavního nádraží neustává. Město začíná rozesílat výpovědi nájemních smluv.
21.08.2017 - 16:03
Komentáře