Reklama
reklama

Zloděj si z auta techniků odnesl speciální měřící soustavu. Bude mu nanic

Z lupu asi příliš nadšený nebude zloděj, který u rybníka v Brumovicích na Břeclavsku vykradl auto techniků a odnesl si speciální měřící soustavu. Protože k ní ale nemá potřebné součástky, nemůže ji využít ani prodat. Hrozí mu ale pobyt ve vězení.

Škoda ve výši přes 760 tisíc korun vznikla krádeží, ke které došlo včera během odpoledne v katastru obce Brumovice. U místního rybníka zůstalo zaparkované vozidlo Mitsubishi Pajero a této situace využil zloděj. V době, kdy byli pracovníci z vozu provádět terénní práce, rozbil skleněnou výplň zadních dveří a odcizil kufřík se speciální GPS, která  je určena na zaměřování.

„Pachatel bude zřejmě zklamaný, protože se asi domníval, že se jedná o počítač. Vzhledem k tomu, že mu k měřící soustavě chybí potřebné komponenty, zůstane lup bez využití,“ uvedla policejní mluvčí Kamila Haraštová s tím, že celou událostí se nyní policie zabývá a vyhodnocuje získané informace.

Autor: 
redakce
Aktuálně
K dalšímu neštěstí na jihomoravských železničních tratích došlo dnes ráno v Brně.
25.09.2017 - 13:54
Brněnský magistrát má plán, že do třiatřiceti let vybuduje chytré město. Z toho důvodu již nějakou dobu pracuje na strategii Brno 2050, kterou diskutuje s občany a která slibuje omezení dopravy a...
25.09.2017 - 08:00
Od pátečních pozdních nočních hodin vyšetřují brněnští kriminalisté zvlášť závažný zločin, který se stal ve vlaku směřujícím z Brna směrem do Adamova.
24.09.2017 - 20:29
Mezinárodní den kávy připadá každoročně na 1. říjen a Brno již posedmé chystá festival kávy, který se řadí mezi největší takovou akci v České republice.
24.09.2017 - 12:55
Fenomén únikových her, kdy účastníci musí řešit různé rébusy a snaží se dostat ven z labyrintu, pronikl do České republiky už dávno. Díky logickému myšlení a týmové práci musí skupina vyřešit příběh...
24.09.2017 - 09:00
Václav Vydra se narodil v Praze do herecké rodiny Dany Medřické a Václava Vydry. Diváci jej mohou vidět na prknech Divadla na Vinohradech, v karlínském divadle, ale také na televizních obrazovkách....
23.09.2017 - 16:58
Komentáře