Reklama
reklama

Zloděj odmontoval šrouby z kolejí. Naštěstí si vybral nepoužívanou trať

O pohotovém zloději můžeme hovořit v případu, který se stal během uplynulého měsíce. Správa železniční dopravní cesty sčítá škody, jež vznikly krádeží ve volně přístupném areálu nádraží Lipov. Neznámý pachatel si vyhlédl nepoužívanou kolej a podařilo se mu odmontovat téměř 240 kovových šroubů – vrtulí. Vzniklá škoda se pohybuje kolem 7 tisíc korun.

„Policisté se událostí zabývají a případ šetří pro podezření z přečinu krádeže,“ uvedla mluvčí policie Kamila Haraštová.

Jediným pozitivem je fakt, že se jednalo o nevyužívanou trať a během krádeže nedošlo k ohrožení při přepravě cestujících.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Komentáře