Reklama
reklama

Vzorní řidiči dostali od policistů pivo

Čtyřiadvacet řidičů odjíždělo ve středu od lednického rybníku Apollo s pivem v ruce a úsměvem na tváři. Preventivní akce Řídím, piju nealko pivo, měla za cíl upozornit řidiče, že alkohol za volant nepatří.

Pokud nezjistili dopravní policisté žádné provinění, přišla na řadu promotérka a předala vzorným řidičům nealkoholické pivo. „Z pětadvaceti kontrolovaných našli policisté závadu pouze u jednoho. Jeho vozidlo mělo propadlou technickou prohlídku,“ popsala mluvčí břeclavské policie Kamila Haraštová.

U žádného z nich ale nezjistili požití alkoholického nápoje. Což byl neobvykle pozitivní výsledek. V preventivní akci bude policie pokračovat i druhý prázdninový měsíc.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Znojemští policisté dopadli muže, který ukradl horské kolo. Při vyšetřování navíc vyšlo najevo, že s podobnou krádeží má muž již předchozí zkušenosti.
24.08.2017 - 08:05
V průběhu letošního léta to byla v Brně jedna dopravní uzavírka za druhou, a vypadá to, že konce dopravních omezení se jen tak nedočkáme. Město má v plánu opravy ulic Gorkého a Arne Nováka, které...
23.08.2017 - 11:45
Milovníci kempování a táborníci mohou slavit. Hejtman Jihomoravského kraje Bohumil Šimek v úterý zrušil zákaz rozdělávání ohňů. Nic tedy táborníkům nebrání v tom, opéci si poslední prázdninový...
23.08.2017 - 06:58
Již zítra zaparkuje na Zelném trhu speciální autobus s kavárnou, který nabídne návštěvníkům nevšední prožitek naprosté tmy. Hosté si tak mohou na chvíli zakusit, co to znamená být slepý.
22.08.2017 - 12:00
Řidič sportovního auta značky Dodge ujížděl policistům rychlostí o polovinu přesahující předpisy. Jejich honička skončila na polní cestě, kde se sportovní vůz zaseknul. Nyní čeká řidiče správní...
22.08.2017 - 07:37
Boj proti stánkařům v podchodu brněnského hlavního nádraží neustává. Město začíná rozesílat výpovědi nájemních smluv.
21.08.2017 - 16:03
Komentáře