Reklama
reklama

Výrobce drog překvapili při vaření pervitinu. Putoval rovnou za mříže

Od zdárného drogového zátahu, který policisté provedli v Šitbořicích, neuběhly ani dva týdny a kriminalisté se mohou znovu pyšnit dalším úspěchem. Tentokrát vyhodnotili situaci v Břeclavi a překvapili 28letého výrobce pervitinu přímo při činu. Na základě předchozího souhlasu od státního zástupce zadržely hlídky muže v domě, kde bydlel. Zátah proběhl v nočních hodinách, a tak překvapenému výrobci nezbylo nic jiného, než muže zákona následovat přímo do policejní cely.

Vyšetřovatel proti němu zahájil trestní stíhání pro zločin nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy. "Vzhledem k tomu, že se výroby drog dopouští opakovaně, přidali jsme k obvinění také návrh na vzetí do vazby. Soudce souhlasil, a tak nenapravitelný recidivista již sedí za mřížemi vazební věznice," uvedla mluvčí policie Kamila Haraštová.

Autor: 
redakce
Aktuálně
V parku na Kraví hoře čekalo dnes v noci na policistu překvapení. V nastartovaném autě seděl muž v bezvědomí. Zřejmě se pokoušel o sebevraždu.
17.08.2017 - 13:47
Stavební práce, kdy dělníci dláždili nástupiště před hlavním nádražím, jsou hotové. Pracovníci DPMB teď budou intenzivněji dohlížet na to, zda na nich cestující udržují pořádek. V plánu jsou i akce...
17.08.2017 - 08:27
Tři kuriózní nehody museli policisté řešit na přelomu července a srpna. Naštěstí při nich nebyl nikdo zraněn, ovšem měly společného jmenovatele.
16.08.2017 - 17:38
Během tropických dní je cestování veřejnou dopravou pro mnoho lidí velice nepříjemné, a to především kvůli vysokým teplotám uvnitř vozů. Stejně jako Praha, i Brno se chystá nakoupit nové...
16.08.2017 - 17:24
Velkolepá fotografická výstava Jeden kmen zavede návštěvníky do fantasy světa skřetů z kmene Snaga. Samotné výstavě bude předcházet jednodenní fantasy festival.
16.08.2017 - 14:49
Placení parkovného bezkontaktně či pomocí SMS. Běžná praxe, která vzniká na mnoha místech v republice. Řidiči v Brně si však musejí ještě počkat.
16.08.2017 - 07:52
Komentáře