Reklama
reklama

Ve sklepě paneláku pěstoval muž marihuanu. Nasušil jí 800 gramů

Další pěstírnu konopí na jižní Moravě se podařilo odhalit kriminalistům na Břeclavsku. „Ve sklepě bytového domu v úterý po několikatýdenním rozpracování případu provedli domovní prohlídku a zajistili kompletní pěstírnu k pěstování konopí takzvaným indoor způsobem – včetně závlahového zařízení, osvětlení a filtrů,“ uvedla policejní mluvčí Petra Vedrová.

Na místě objevili také 800 gramů sušené marihuany. K pěstování rostlin se přiznal čtyřiatřicetiletý muž, který měl dle svých slov uvedené množství drogy pro vlastní potřebu a vybavení potřebné k pěstování si pořídil v grow shopu v Rakousku. Teď jej čeká trestní stíhání za přečin nedovolené výroby a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy. Vyšetřován bude na svobodě.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Dva náctiletí mladíci se rozhodli kvůli penězům napadnout dva muže na ulici Bašty. Jednoho z nich udeřili pěstí, až kvůli ráně upadl na zem. Následně mu surově dupli na hlavu. Nyní jim hrozí až...
17.09.2018 - 13:54
Janáčkovo kulturní centrum Foto: MMB, Konior Studio
Patrně nejlepší koncertní sál ve střední Evropě. Tak se mluví o Janáčkově kulturním centru s kapacitou třináct set lidí a dvě stě místnostmi.Projekční tým v pátek představil návrh centra, které by...
17.09.2018 - 07:00
Komentáře