Reklama
reklama

Vandalové v Břeclavi zničili za jednu noc jedenáct aut

Vše, co jim stálo v cestě, odstranili vandalové 1. května v břeclavské ulici Šilingrova. Nestačilo jim prokopnout kryt telekomunikační skříně, rozbili i jedenáct zaparkovaných aut. Zaměřili se na zrcátka.

Kolem jedné hodiny po půlnoci vyjížděli policisté v Břeclavi ke spoušti vandalů. „Jen tak pro zpestření noční chvíle pachatelé prokopli kryt telekomunikační sítě a ve vedlejších ulicích poničili zaparkovaná vozidla,“ popsala policejní mluvčí Kamila Haraštová.

Vzniklá škoda se tak začala postupně zvyšovat. Celkem poškodili jedenáct vozů, specializovali se hlavně na zpětná zrcátka. „Případem se nyní intenzivně zabýváme. Úzce spolupracujeme také s městskými strážníky a prověřujeme konkrétní poznatky, které věříme, že povedou k rychlému dopadení vandalů,“ dodala.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/Tomáš Varga
Větší slevy pro studenty a seniory při cestování vlakem a autobusem a pro všechny bez rozdílu věku možnost pořídit si měsíční „navazující šalinkartu“. Při efektivním užívání bude pro cestující téměř...
15.08.2018 - 09:00
Smrtelná dopravní nehoda se udála dnes ve Vranovicích. Šestaosmdesátiletý řidič osobního auta tam před polednem nedal na křižovatce přednost a srazil se s projíždějící dodávkou. Šofér osobního...
14.08.2018 - 16:09
Festival Foto: MMB
Lotyšská akordeonistka Ksenija Sidorova v doprovodu Filharmonie Brno zahájí v úterý 14. srpna na hradním nádvoří Mezinárodní hudební festival Špilberk. Do 24. srpna uslyší publikum pod širým nebem...
14.08.2018 - 06:30
Osmdesát dopravních nehod. Takové číslo evidují policisté v Jihomoravském kraji za první měsíc prázdnin v souvislosti s cyklisty. To je oproti loňskému červenci o 32 více.
13.08.2018 - 19:51
Přístaviště Bystrc až hrad Veveří. Tak vypadá trasa lodí na Brněnské přehradě, které od dnešního dne fungují v omezeném provozu. Důvodem je nízká hladina vody.
13.08.2018 - 18:08
Hrob Leoše Janáčka Foto: MMB
Dvanáctého srpna roku 1928 zemřel Leoš Janáček. Devadesátileté výročí jeho smrti si včera lidé připomněli na brněnském Ústředním hřbitově, kde je skladatel na čestném místě pohřbený.
13.08.2018 - 06:00
Komentáře