Reklama
reklama

Třiadvacetiletou neosvětlenou cyklistku srazilo v noci auto před obcí Dolní Dunajovice

K tragické dopravní nehodě, při které vyhasl mladý život, došlo včera v noci po desáté hodině před obcí Dolní Dunajovice. Dvacetileté řidička osobního vozidla Opel Corsa jela ve směru od obce Perná. V okamžiku, kdy se míjela s jiným protijedoucím vozidlem, přehlédla na pravé straně dva neosvětlené cyklisty jedoucí za sebou.

Auto narazilo zezadu přímo do jízdního kola, na kterém seděla třiadvacetiletá žena. Ihned po střetu se zraněné dívce snažil pomoci její přítel, který jel na kole před ní. Přestože na místo vyjely sanitky a byla přivolána letecká záchranná služba, veškerá pomoc byla marná. Mladá žena zraněním podlehla.

Dopravní policisté provedli veškeré prvotní úkony. Řidičku osobního vozidla vyzvali k provedení odborného měření na alkohol, při kterém vyšel nulový výsledek. Stejně negativně u ní dopadl také test na přítomnost drog. Jak na tom byla s alkoholem cyklistka, ukáže až soudní pitva. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Srpen 1968 Foto: Archiv DUMB
Půl století uplyne od chvil, kdy se z rozhlasu neslo: „Vojska Sovětského svazu, Polské lidové republiky, Německé demokratické republiky, Maďarské lidové republiky a Bulharské lidové republiky...
21.08.2018 - 07:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Už za čtrnáct dní se vrací děti do školních lavic. Na mnoha místech je budou vítat zrekonstruované prostory. Město Brno v letošním roce poskytlo do oprav škol a školek přes 200 milionů korun.
20.08.2018 - 19:55
K dramatickému případu v Husově ulici přivolala včera v noci strážníky kolemjdoucí.
20.08.2018 - 19:07
Zlatá tramvaj Foto: MMB
První tramvaj se Brnem projela 17. srpna 1869. Ke 150. výročí, které připadá na příští rok, připravuje Dopravní podnik města Brna řadu akcí. Brňané si teď mohou adoptovat sedačku v tramvaji a tím...
20.08.2018 - 06:30
Chládek vyhledávají kvůli vysokým teplotám nejen lidé, ale také zvířata. Ta dokážou být nezvykle urputná, jak se ve středu odpoledne přesvědčili strážníci vyslaní do bytu v Králově Poli.
18.08.2018 - 07:26
Den Brna Foto: TIC Brno
Neúspěšné obléhání Brna Švédy se letos poprvé slaví hned dva víkendy po sobě. Ten první – duchovně-hudební – již máme za sebou. Nyní probíhá doprovodný program a schyluje se k bojovému střetu na...
17.08.2018 - 07:00
Komentáře