Reklama
reklama

Senior vyrobil zbraň s trnem v jatečním náboji. Jeho příbuzný si prostřelil hlavu

V Mikulově došlo k postřelení muže. Na místě policisté zjistili, že 65letý muž se zranil výstřelem z domácky vyrobené zbraně v rodinném domku svého strýce. Jeho 81letý příbuzný ji nelegálně vyrobil a nechal ležet v jednom pokoji. 

Zbraň, kterou senior vyrobil, byla opravdu nevšední. Rozhodně byla schopná střelby, byl do ní nabitý kovový trn spolu s jatečním nábojem. „K výstřelu došlo podle doposud zjištěných informací nešťastnou náhodou, kdy mladší z mužů manipuloval s touto vyrobenou zbraní,“ uvedla k případu mluvčí policie Kamila Haraštová.

Policisté na místě zajistili veškeré stopy a nyní čekají na výsledky expertíz. Jednaosmdesátiletého muže, který zbraň vyrobil a je podezřelý z nedovoleného ozbrojování, zadrželi a v současné době se podrobuje lékařskému vyšetření. Snad jen pro doplnění lze upřesnit, že za obdobný skutek byl již v minulosti obviněn. Policisté u něho dříve nalezli podomácku upravenou plynovou pistoli.

Celá událost zůstává nadále v šetření. Postřelený muž utrpěl těžká poranění hlavy a musel být transportován leteckou záchrannou službou do brněnské nemocnice.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Milovníci tradičních i netradičních burgerových specialit a dobré společnosti zbystřete. Již od pátku do neděle můžete potěšit své chuťové pohárky, stačí jenom zavítat na prostranství před obchodní...
21.09.2017 - 07:00
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Komentáře