Reklama
reklama

S Land roverem vjel do rybníka. Auto se potopilo, ale řidič stihl vyplavat

Neuvěřitelné štěstí měl 45letý řidič, který včera těsně před půlnocí projížděl okolo rybníku Apollo v Lednici na Břeclavsku. Když sjel s autem do rybníka, stihl vyplavat a na břehu ho zachránil další šofér.

Muž jel osobním vozidlem Land Rover ve směru od Lednice na Břeclav a v místě, kde je mírná zatáčka, sjel z vozovky přímo do vody. Muž cestoval v autě sám. Naštěstí se mu podařilo dostat se z vozidla ven a doplavat ke břehu. V tu chvíli okolo projížděl další řidič, který na hladině zahlédl světla. Zastavil u kraje rybníku, kde našel promrzlého muže, kterého naložil k sobě do vozu. Pak zavolal na tísňovou linku a celou událost nahlásil.

„Dopravní policisté provedli prvotní úkony a na místo přizvali policejní potápěče a hasiče. Za několik hodin se jim podařilo auto z vody vytáhnout,“ uvedla mluvčí policie Kamila Haraštová.

Řidič Land roveru řídil střízlivý, škoda na autě je vyčíslena přes milion korun. Co přesně stálo za příčinou dopravní nehody, je nadále v šetření. Muž naštěstí neutrpěl žádná zranění.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Pořídili jste si nové bydlení a nyní přemýšlíte jak vybavit interiéry tak, aby byly nadčasové i funkční? Nebo přemýšlíte nad renovací a zkvalitněním svého domova současného? Ústředním bodem, který...
17.03.2018 - 11:57
Zájem o nemovitosti v jihomoravské metropoli stále roste a na stoupající poptávku reagují i ceny. Ty dosahují svého maxima. Zdá se, že se ale bytu chtivým Brňanům blýská na lepší časy.
17.03.2018 - 09:34
Záběr z videa Foto: Městská policie Brno
Čtyřiadvacetiletý cizinec se vloupal do domu v městské části Brno-střed. Policii zavolali obyvatelé domu, kteří slyšeli rány a báli se o svou bezpečnost. Lupič opustil byt až po hrozbou namířené...
16.03.2018 - 15:10
Šestice brněnských pedagogů získá ocenění Učitel roku 2018. Slavnostní předání ocenění se uskuteční při příležitosti Dne učitelů ve středu 28. března 2018 na Nové radnici.
16.03.2018 - 11:30
Ulici Hanácká čeká od dnešní osmé hodiny uzavírka. Z toho důvodu bude omezen průjezd veškeré dopravy ulicí Hanáckou v obou směrech. Rovněž zastávku Hanácká čeká přeložení. Uzavírka potrvá do...
16.03.2018 - 07:00
Divadlo žije. Bez ohledu na okolnosti. I tak by se dalo popsat inkluzivní taneční divadlo Kafkasia, které bude mít premiéru 14. dubna 2018 v Brně. Šestice tanečníků – včetně dvou s tělesných...
15.03.2018 - 22:15
Komentáře