Reklama
reklama

Podvodník ukradl důchodkyni dva tisíce přímo z peněženky

Nepříjemný okamžik má za sebou 70 letá žena, kterou v neděli dopoledne v blízkosti jednoho břeclavského supermarketu oslovil neznámý muž. Požádal ji o rozměnění peněz, ale jeho úmysl byl ve skutečnosti odlišný.

Břeclav - Když paní vytáhla peněženku a začala hledat drobné mince, podvodník si v nestřeženém okamžiku přisvojil její dvoutisícovou bankovku.

Okradená žena tuto nepříjemnost oznámila na policii.
 
V současné době kolegové vyhodnocují získané poznatky a snaží se zjistit totožnost nečestného pachatele.
 
Policie zároveň apeluje na všechny nakupující, aby si na obdobné případy dávali velký pozor. Pokud vás u obchodních center osloví neznámí lidé a požadují rozměnit peníze, buďte velmi ostražití.
 
Jak je patrné z popsané události – zlodějům někdy stačí pouze krátký okamžik k tomu, aby si přisvojili to, co jim nepatří.
Autor: 
redakce
Aktuálně
Máte rádi přírodu? Adoptujte si kousek. I tak by se dal popsat brněnský adopční program pro veřejnou zeleň. Kdokoli, kdo by měl zájem, může pečovat o kousek veřejné zeleně ve svém okolí. Adoptovat si...
19.03.2018 - 16:38
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Již 9. ročník Velikonočních slavnost se uskuteční na náměstí Svobody. Od pátku až do 1. dubna na zájemce čeká zpěv, tanec, hudba a 40 stánků s nejrůznějším sortimentem.
19.03.2018 - 11:22
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Kvůli politické situaci se strážníci v sobotu zabývali potyčkou v baru ve Starém Lískovci. Trojice se nepohodla s mladíkem kvůli uprchlické krizi.
19.03.2018 - 07:40
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Chodíme po městě každý den, ale málokdy se zastavíme a rozhlédneme se kolem sebe. Brněnské budovy přitom nabízí úžasnou architekturu, která je často opěvována pouze turisty, kteří se na rozdíl od nás...
18.03.2018 - 08:40
Komentáře