Reklama
reklama

Podvodník ukradl důchodkyni dva tisíce přímo z peněženky

Nepříjemný okamžik má za sebou 70 letá žena, kterou v neděli dopoledne v blízkosti jednoho břeclavského supermarketu oslovil neznámý muž. Požádal ji o rozměnění peněz, ale jeho úmysl byl ve skutečnosti odlišný.

Břeclav - Když paní vytáhla peněženku a začala hledat drobné mince, podvodník si v nestřeženém okamžiku přisvojil její dvoutisícovou bankovku.

Okradená žena tuto nepříjemnost oznámila na policii.
 
V současné době kolegové vyhodnocují získané poznatky a snaží se zjistit totožnost nečestného pachatele.
 
Policie zároveň apeluje na všechny nakupující, aby si na obdobné případy dávali velký pozor. Pokud vás u obchodních center osloví neznámí lidé a požadují rozměnit peníze, buďte velmi ostražití.
 
Jak je patrné z popsané události – zlodějům někdy stačí pouze krátký okamžik k tomu, aby si přisvojili to, co jim nepatří.
Autor: 
redakce
Aktuálně
Řidič auta najel na vyvýšený obrubník Foto: PČR JMK
V neděli nad ránem přijali strážníci oznámení od náhodného svědka, že v Hodoníně havarovalo auto najetím na vyvýšený ostrůvek a jeho řidič uvnitř auta spí. Když se nejbližší policejní hlídka blížila...
25.09.2018 - 07:42
Následky vichřice Foto: HZS JMK
Od včerejší dvacáté do dnešní sedmnácté hodiny řešili hasiči, v souvislosti se silným větrem, téměř sedm desítek událostí. Převážně odstraňovali spadlé stromy a zlomené větve.
24.09.2018 - 18:45
Bike and Run festival. Novinka, která zahrnovala prestižní Cannondale MTB Kritérium a Noční běh 5,10 mil Brnem, přilákala téměř pět set závodníků. Podzimní počasí přálo bajkerům i běžcům všech...
24.09.2018 - 11:45
V pátek 21.9. odstartovalo finále 8. ročníku Ankety Dobrovolní hasiči roku, do kterého postupuje 25 jednotek a 25 sborů dobrovolných hasičů ze všech krajů České republiky. Finalisty nominovala...
24.09.2018 - 08:13
Už to bude téměř měsíc, kdy se silnice v brněnském středu zahalily do modré barvy. Jak se vede modrým zónám a jak funguje rezidentní parkování v reálu?
23.09.2018 - 18:18
K neobvyklému obyvateli řeky Svitavy vyrazili v pátek dopoledne strážníci do Tkalcovské ulice.
23.09.2018 - 08:54
Komentáře