Reklama
reklama

Opilý řidič svlečený do půl pasu se chtěl prát a navíc střílel pistolí do vzduchu

Bezprostředně po činu se břeclavským strážníkům podařilo v uplynulých dnech zadržet podnapilého řidiče, který vyvolal u vlakového nádraží potyčku s jiným mužem a poté začal střílet pistolí do vzduchu.

Díky městskému kamerovému systému upoutal pětadvacetiletý muž ze Znojemska pozornost strážníků už tím, jakým způsobem vystoupil u nádraží z vozidla, které řídil. Jakmile to operátor kamerového systému uviděl, byla na místo ihned vyslána hlídka městské policie.

Mezitím se však muž s vrávoravou chůzí a za neustálého pokřikování provázeného výraznou gestikulací, který byl navzdory silnému dešti do půl pasu svlečený, vydal k jinému vozidlo u nádraží. Cestou k němu vztekle udeřil do dopravní značky a poté začal křičet na jiného řidiče, přičemž pěstí uhodil do dveří jeho automobilu. Pak odběhl ke svému vozidlu a tentokrát s pistolí v ruce, z níž jedenkrát vystřelil do vzduchu, se začal opět vracet na místo původního incidentu. Když muž z druhého vozidla střelbu zaregistroval, ihned raději z místa odjel. V tu chvílí agresor zaslechl sirénu vozidla městské policie, rychle nastoupil do svého vozidla a odjel také. Doslova během několika sekund ho však hlídka zastavila, zpacifikovala a zadržela. S podezřením na spáchání trestného činu byl on i jeho spolujezdec předáni do rukou republikových policistů.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře