Reklama
reklama

Opilý řidič svlečený do půl pasu se chtěl prát a navíc střílel pistolí do vzduchu

Bezprostředně po činu se břeclavským strážníkům podařilo v uplynulých dnech zadržet podnapilého řidiče, který vyvolal u vlakového nádraží potyčku s jiným mužem a poté začal střílet pistolí do vzduchu.

Díky městskému kamerovému systému upoutal pětadvacetiletý muž ze Znojemska pozornost strážníků už tím, jakým způsobem vystoupil u nádraží z vozidla, které řídil. Jakmile to operátor kamerového systému uviděl, byla na místo ihned vyslána hlídka městské policie.

Mezitím se však muž s vrávoravou chůzí a za neustálého pokřikování provázeného výraznou gestikulací, který byl navzdory silnému dešti do půl pasu svlečený, vydal k jinému vozidlo u nádraží. Cestou k němu vztekle udeřil do dopravní značky a poté začal křičet na jiného řidiče, přičemž pěstí uhodil do dveří jeho automobilu. Pak odběhl ke svému vozidlu a tentokrát s pistolí v ruce, z níž jedenkrát vystřelil do vzduchu, se začal opět vracet na místo původního incidentu. Když muž z druhého vozidla střelbu zaregistroval, ihned raději z místa odjel. V tu chvílí agresor zaslechl sirénu vozidla městské policie, rychle nastoupil do svého vozidla a odjel také. Doslova během několika sekund ho však hlídka zastavila, zpacifikovala a zadržela. S podezřením na spáchání trestného činu byl on i jeho spolujezdec předáni do rukou republikových policistů.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Hrad Špilberk Foto: Centrum news
Rok 1968 v Brně očima cenzora. Tak se jmenuje nová výstava Muzea města Brna, která připomene letošní 50. výročí okupace Československa vojsky pěti států Varšavské smlouvy.
22.08.2018 - 07:00
Šedesátikilovou nevybuchlou leteckou pumu likvidoval policejní pyrotechnik v sobotu dopoledne. Munice byla nalezena ve vojenském prostoru Březina. Letos se jedná již o několikátý případ výjezdu...
21.08.2018 - 15:27
Srpen 1968 Foto: Archiv DUMB
Půl století uplyne od chvil, kdy se z rozhlasu neslo: „Vojska Sovětského svazu, Polské lidové republiky, Německé demokratické republiky, Maďarské lidové republiky a Bulharské lidové republiky...
21.08.2018 - 07:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Už za čtrnáct dní se vrací děti do školních lavic. Na mnoha místech je budou vítat zrekonstruované prostory. Město Brno v letošním roce poskytlo do oprav škol a školek přes 200 milionů korun.
20.08.2018 - 19:55
K dramatickému případu v Husově ulici přivolala včera v noci strážníky kolemjdoucí.
20.08.2018 - 19:07
Zlatá tramvaj Foto: MMB
První tramvaj se Brnem projela 17. srpna 1869. Ke 150. výročí, které připadá na příští rok, připravuje Dopravní podnik města Brna řadu akcí. Brňané si teď mohou adoptovat sedačku v tramvaji a tím...
20.08.2018 - 06:30
Komentáře