Reklama
reklama

Opilý muž vstoupil do kolejiště, když projížděl vlak

Velké štěstí měl ve středu večer čtyřicetiletý muž v Mikulově. Ten posilněn alkoholem zřejmě nevědomky vstoupil do kolejiště, kde právě projížděl vlak. S 2,75 promile v dechu utrpěl pouze lehká zranění.

Muže zachytil vlak, který se právě rozjížděl, opilý nevnímal situaci a vstoupil mezi koleje. „I když strojvůdce houkal a upozorňoval na průjezd, muž nereagoval a bez rozmyslu vstoupil do dráhy,“ popsala mluvčí břeclavské policie Kamila Haraštová.

Důkazem toho, že velkou roli sehrál alkohol, byl výsledek dechové zkoušky. Policisté mu naměřili 2,75 promile. „Na místo ihned vyjeli záchranáři, kteří zjistili, že je muž  při vědomí a stěžuje si pouze na poraněnou ruku. Poté zraněného naložili a odvezli do nemocnice k dalšímu vyšetření,“ dodala Haraštová.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Větší část lavičky na trolejbusové zastávce zabrala dívka, které si strážníci všimli ve čtvrtek večer v Černých Polích.
17.02.2018 - 07:48
Dálnice D1 Foto: Centrum news
U kulatého stolu se dnes sešel ministr dopravy Dan Ťok s představiteli Jihomoravského kraje v čele s hejtmanem Bohumilem Šimkem. Zúčastnil se i brněnský primátor Petr Vokřál. Hlavním tématem byla...
16.02.2018 - 14:25
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Zákazníkovi cykloprodejny v centru města ukradl zloděj kolo, které nechal stát nezamčené. Přivolaní strážníci ohlásili případ svým kolegům a za čtvrt hodiny se zloděj i s kolem našel.
16.02.2018 - 07:54
K dopravní nehodě ve východní části města vyjížděli dnes kolem půl jedné ráno brněnští strážníci.
15.02.2018 - 18:46
Stany záchranářů Foto: ZZS JMK
Olympijský park na výstavišti plný různých sportů s sebou přináší i drobná zranění. Hned první týden stihli záchranáři ošetřit téměř dvacítku pacientů.
15.02.2018 - 11:45
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Pes, který utekl majitelce do psího výběhu, pomohl policii s odhalením osoby v pátrání. Majitelka zatoulaného psa jej našla u strážníků, kteří si ověřili totožnost ženy. Ukázalo se, že právě...
15.02.2018 - 07:48
Komentáře