Reklama
reklama

Opilá žena přepadla přes zábradlí a spadla v Břeclavi do řeky Dyje

Žena, která šla po nábřeží u břeclavského kulturního domu, pravděpodobně zachránila život jiné ženě. Viděla ji totiž, jak spadla do řeky a přivolala pomoc. „Slyšela jsem ženský křik,“ uvedla žena, která volala na tísňovou linku.

Jak se ukázalo, jednalo se o 38letou ženu, která celý den strávila v nedalekém pohostinství, kde popíjela alkoholické nápoje. Hasiči ji z vody vytáhli a lékaři jí okamžitě poskytli první pomoc. Žena byla podchlazená, a proto ji sanitka převezla do nemocnice.

„Podle dosavadního šetření policisté nezjistili žádné okolnosti, které by nasvědčovaly tomu, že by se na incidentu podílely jiné osoby. Také samotná žena dnes ve výpovědi uvedla, že přes zábradlí přepadla sama,“ uvedla k případu mluvčí policie Kamila Haraštová.

Hodnota naměřeného alkoholu v dechu ženy, která se vyšplhala přes dvě a půl promile, nasvědčuje, že svoji roli v dané situaci značně sehrála konzumace alkoholických nápojů.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Městské divadlo Brno se přidá k dalším brněnským divadelním budovám, které mění svůj vzhled k lepšímu. Během příštích dvou let získá i divadelní dům v Lidické ulici moderní tvář. Podle plánů vyjde...
25.09.2017 - 19:58
K dalšímu neštěstí na jihomoravských železničních tratích došlo dnes ráno v Brně.
25.09.2017 - 13:54
Brněnský magistrát má plán, že do třiatřiceti let vybuduje chytré město. Z toho důvodu již nějakou dobu pracuje na strategii Brno 2050, kterou diskutuje s občany a která slibuje omezení dopravy a...
25.09.2017 - 08:00
Od pátečních pozdních nočních hodin vyšetřují brněnští kriminalisté zvlášť závažný zločin, který se stal ve vlaku směřujícím z Brna směrem do Adamova.
24.09.2017 - 20:29
Mezinárodní den kávy připadá každoročně na 1. říjen a Brno již posedmé chystá festival kávy, který se řadí mezi největší takovou akci v České republice.
24.09.2017 - 12:55
Fenomén únikových her, kdy účastníci musí řešit různé rébusy a snaží se dostat ven z labyrintu, pronikl do České republiky už dávno. Díky logickému myšlení a týmové práci musí skupina vyřešit příběh...
24.09.2017 - 09:00
Komentáře