Reklama
reklama

Opilá žena přepadla přes zábradlí a spadla v Břeclavi do řeky Dyje

Žena, která šla po nábřeží u břeclavského kulturního domu, pravděpodobně zachránila život jiné ženě. Viděla ji totiž, jak spadla do řeky a přivolala pomoc. „Slyšela jsem ženský křik,“ uvedla žena, která volala na tísňovou linku.

Jak se ukázalo, jednalo se o 38letou ženu, která celý den strávila v nedalekém pohostinství, kde popíjela alkoholické nápoje. Hasiči ji z vody vytáhli a lékaři jí okamžitě poskytli první pomoc. Žena byla podchlazená, a proto ji sanitka převezla do nemocnice.

„Podle dosavadního šetření policisté nezjistili žádné okolnosti, které by nasvědčovaly tomu, že by se na incidentu podílely jiné osoby. Také samotná žena dnes ve výpovědi uvedla, že přes zábradlí přepadla sama,“ uvedla k případu mluvčí policie Kamila Haraštová.

Hodnota naměřeného alkoholu v dechu ženy, která se vyšplhala přes dvě a půl promile, nasvědčuje, že svoji roli v dané situaci značně sehrála konzumace alkoholických nápojů.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Auta na zákazu zastavení Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Není složité narazit v Brně na řidiče, kteří nedodržují dopravní předpisy. Někteří si dokonce pletou značku zákazu zastavení se značkou parkoviště.
22.03.2018 - 10:29
Rodina, která využila šance na nový domov Foto: B. Kleinhamplová
Prodloužení nájemní smlouvy bylo v březnu schváleno čtyřicáté rodině, která se účastní projektu Rapid Re-Housing. Byla tak překonána úspěšnost 80 procent v udržení bydlení, kterou si Brno před...
22.03.2018 - 07:25
Ilustrační foto Foto: Centrum news / Tomáš Varga
V Jihomoravském kraji prudce vzrostl počet lidí s tuberkulózou. Zatímco v roce 2016 bylo v kraji 47 nemocných, loni jejich počet vzrostl na 66.
21.03.2018 - 19:53
Energetici z jaderné elektrárny Dukovany úspěšně dokončili výměnu paliva v druhém výrobním bloku. Výměna skončila včera ve 14 hodin, odstávka však pokračuje. Stejně tak další servisní práce.
21.03.2018 - 18:00
První velký knižní čtvrtek letošního roku nabídne nadšencům do literatury patnáct knižních novinek různorodých žánrů od domácích i zahraničních autorů. Nebude chybět ani doprovodný program v podobě...
21.03.2018 - 15:55
Vizualizace nového pavilonu Foto: MMB
Zpracováním investičního záměru na vybudování nového pavilonu v areálu Úrazové nemocnice odsouhlasili včera brněnští radní. Mohlo by se začít stavět v roce 2020.
21.03.2018 - 10:51
Komentáře