Reklama
reklama

Opilá žena bez řidičáku vjela do okrasných keřů

V noci ze soboty na neděli vyjížděli policisté k dopravní nehodě, která se stala v obci Šakvice na Břeclavsku. Čtyřiadvacetiletá žena se vracela z hodové zábavy a nezvládla řízení osobního vozidla Škoda Felicia.

„Vyjela mimo komunikaci, narazila do dopravní značky, pak vjela do předzahrádky domku, kde rostly okrasné keře a nakonec zabrzdila o sloup elektrického vedení,“ popsala mluvčí policie Kamila Haraštová.

Když přijeli policisté na místo, požadovali po řidičce předložení dokladů a udělali jí test na alkohol. „Jak vyšlo najevo, žena pocházela ze Slovenska, ale trvalý pobyt měla vedený v Rakousku, ovšem řidičské oprávnění nezískala v žádném státě. Navíc se před jízdou značně posilnila alkoholickými nápoji,“ popsala Haraštová.

Jak sama přiznala, vypila asi dvanáct piv a také nějaké panáky vodky. Výsledek zkoušky na alkohol její tvrzení pouze potvrdil – na displeji se objevila hodnota 2,7 promile. Dále policie zjistila, že auto patří příbuzné, která o jeho vypůjčení neměla nejmenší tušení.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/Daniel Kempský
Přes 25 druhů vín z Moravy i ze světa se představí na akci Ovínění pod Petrovem, která se uskuteční 20. července na Denisových sadech v Brně. Místo, kam především mladí lidé chodí s kamarády popíjet...
16.07.2018 - 13:48
Ilustrační foto Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Vážná dopravní nehoda se stala v neděli v obci Rešice na Znojemsku. Zranění po střetu dodávky s motorkou bylo pro jednoho z řidičů neslučitelné se životem.
16.07.2018 - 08:00
Pojem veřejná zeleň si v pátek velmi svérázně vyložila třiapadesátiletá žena.
15.07.2018 - 19:59
Na výstavě „Vize modernosti. Rudolf Sandalo“ na hradě Špilberku bude k vidění originální kus nábytku z vily Tugendhat – lavice, která stála před slavnou onyxovou stěnou. Výstavu unikátních originálů...
15.07.2018 - 07:35
Novou leteckou linku z Brna na Milán-Bergamo začne od nového zimního letového řádu 2018 provozovat dvakrát týdně letecká společnost Ryanair.
14.07.2018 - 19:52
V sobotu 14. 7. zahájí v Brně provoz nové středisko RETRO-USE na adrese Francouzská 36. Podobné zařízení ve Škrobárenské ulici v Brně-Černovicích, které fungovalo od roku 2016, ke stejnému dni...
14.07.2018 - 08:45
Komentáře