Reklama
reklama

Opilá žena bez řidičáku vjela do okrasných keřů

V noci ze soboty na neděli vyjížděli policisté k dopravní nehodě, která se stala v obci Šakvice na Břeclavsku. Čtyřiadvacetiletá žena se vracela z hodové zábavy a nezvládla řízení osobního vozidla Škoda Felicia.

„Vyjela mimo komunikaci, narazila do dopravní značky, pak vjela do předzahrádky domku, kde rostly okrasné keře a nakonec zabrzdila o sloup elektrického vedení,“ popsala mluvčí policie Kamila Haraštová.

Když přijeli policisté na místo, požadovali po řidičce předložení dokladů a udělali jí test na alkohol. „Jak vyšlo najevo, žena pocházela ze Slovenska, ale trvalý pobyt měla vedený v Rakousku, ovšem řidičské oprávnění nezískala v žádném státě. Navíc se před jízdou značně posilnila alkoholickými nápoji,“ popsala Haraštová.

Jak sama přiznala, vypila asi dvanáct piv a také nějaké panáky vodky. Výsledek zkoušky na alkohol její tvrzení pouze potvrdil – na displeji se objevila hodnota 2,7 promile. Dále policie zjistila, že auto patří příbuzné, která o jeho vypůjčení neměla nejmenší tušení.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Během druhého srpnového víkendu se město proměnilo v obří hudební scénu. Představily se desítky umělců, na které se přišlo podívat více než 16 000 diváků.
19.08.2017 - 16:04
Včera krátce po půl třetí odpoledne se u stanice Olbramkostel na železničním přejezdu střetl vlak s osobním autem.
19.08.2017 - 12:45
Největší obchodní centrum severní části Brna, Nákupní centrum Královo Pole, zná svého nového majitele. Investiční skupina CPI Radovana Vítka jej získala od britského investora do realit, skupiny...
19.08.2017 - 09:10
Dvanáctiletá dívka je pohřešovaná od úterního večera, kdy byla spatřena na zastávce Kuldova v Brně-Zábrdovicích. Policisté prověřují nemocnice i všechna známá místa.
18.08.2017 - 18:16
Tři srpnové dny, během kterých se v jihomoravské metropoli pozmění režim. Centrum i okolí ožije, noční klid vezme za své a reaguje například i Ředitelství silnic a dálnic. Do města zavítá...
18.08.2017 - 08:57
V parku na Kraví hoře čekalo dnes v noci na policistu překvapení. V nastartovaném autě seděl muž v bezvědomí. Zřejmě se pokoušel o sebevraždu.
17.08.2017 - 13:47
Komentáře