Reklama
reklama

Opilá žena bez řidičáku vjela do okrasných keřů

V noci ze soboty na neděli vyjížděli policisté k dopravní nehodě, která se stala v obci Šakvice na Břeclavsku. Čtyřiadvacetiletá žena se vracela z hodové zábavy a nezvládla řízení osobního vozidla Škoda Felicia.

„Vyjela mimo komunikaci, narazila do dopravní značky, pak vjela do předzahrádky domku, kde rostly okrasné keře a nakonec zabrzdila o sloup elektrického vedení,“ popsala mluvčí policie Kamila Haraštová.

Když přijeli policisté na místo, požadovali po řidičce předložení dokladů a udělali jí test na alkohol. „Jak vyšlo najevo, žena pocházela ze Slovenska, ale trvalý pobyt měla vedený v Rakousku, ovšem řidičské oprávnění nezískala v žádném státě. Navíc se před jízdou značně posilnila alkoholickými nápoji,“ popsala Haraštová.

Jak sama přiznala, vypila asi dvanáct piv a také nějaké panáky vodky. Výsledek zkoušky na alkohol její tvrzení pouze potvrdil – na displeji se objevila hodnota 2,7 promile. Dále policie zjistila, že auto patří příbuzné, která o jeho vypůjčení neměla nejmenší tušení.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Stánek na BVV Foto: Magistrát města Brna
Veletrh cestovního ruchu Go a Regiontour dnes začíná na brněnském výstavišti. Brno se představuje stánkem ve stylu prvorepublikové kavárny. Naláká tak na největší akci letošního roku – festival ke...
19.01.2018 - 07:16
Muzeum města Brna chystá na Špilberku výstavu „Rok 1918 – co nám válka vzala a dala…“ Foto: Magistrát města Brna
Technické muzeum v Brně, Moravské zemské muzeum, Muzeum města Brna a Muzeum Brněnska se zapojí do výstavního cyklu Republika 100, který oslaví sto let od vzniku samostatného Československa....
18.01.2018 - 15:40
Komplikace na dálnici D1 Foto: HZS JMK
Ani včera se dálnice D1 neobešla bez dlouhých kolon a nehod. Vozovka byla extrémně namrzlá a sypače soli popojížděly pomalu s kolonami, které se vytvářely v obou směrech.
18.01.2018 - 06:58
Malá lvíčata Foto: Zoo Brno
Chovateli mladých lvíčat, která se narodila 29. prosince v brněnské zoo, se podařilo pořídit první snímky těchto dvou roztomilých mláďat.
17.01.2018 - 17:40
V průběhu podzimu se léčil ve Fakultní nemocnici u sv. Anny v Brně olympionik a komeťácká legenda Vladimír Nadrchal. Vzhledem k tomu, že jeho operace zad proběhla dle plánu a pan Nadrchal procházel...
17.01.2018 - 14:13
Komentáře